23/09/2020

7 סיבות מדוע גברים מסויימים לעולם לא יתחתנו

640X300

בזמן שגברים מסוימים מבלים את רוב הזמן שלהם בלדמיין איך החתונה שלהם הולכת להיות, גברים אחרים (רובם) מסבירים לנו מדוע רק המחשבה על חתונה מעלה להם רפלקס של הקאה, בכתבה זו אנחנו מביאים לכם 7 טענות של גברים נורמטיביים לגמרי שמסבירים לנו מדוע הם לעולם לא יעשו את המעשה הטיפשי הזה.

 

מה שיש לנו עכשיו זה מעולה.

"נישואים גורמים לשינויים דרסטיים, ראיתי זאת אצל כמה חברים שלי שהתחתנו, בהתחלה הם היו מאוהבים עד השמיים וזרחו מאושר, ועכשיו לאחר החתונה הם רק מחפשים דרך לברוח".

 

אין לי כסף

"אחי, חתונות זה עניין יקר. אחותי לא מזמן התחתנה וההורים שלי בזבזו משהו כמו 100 אלף על הקשקוש הזה. יותר מזה, יש מצב שכל העניין הזה של החתונה לא יצליח כלכך וגם להתגרש עולה לא מעט, כך שזה פשוט לא משתלם".

 

המילה לנצח מוציאה אותי משלוותי

"להתחתן זה אומר לחיות עם אותו אדם לנצח, אני יכול לתחזק מערכות יחסים לאורך זמן רב, אבל להיות כל החיים עם אותו בן אדם נשמע לי הזוי.

 

אני רוצה להשאיר את כל האופציות פתוחות

קודם כל חשוב לי להבהיר שאני לא פלייר מטורף, אני יכול להיות עם אותו בן אדם לאורך תקופה ארוכה מאוד למשל שנתיים, לאחר מכן אני ירצה לגוון קצת, אני חושב שזה דבר טבעי לחלוטין ואין לי מה להתבייש בזה".

 

אני אף פעם לא באמת בטוח אם זאת האחת

"יכול להיות שזה בגלל שעדיין לא מצאתי את האחת הזאת, או שזה בגלל שאין לי כל אמונה במוסד הזה שנקרא נישואים.

 

אני חושב שמתאים לי יותר להיות רווק

"אני רוצה להיות כמו ג'ורג קלוני, תמיד רווק ועם מיליון בנות מסביבי. זה מה שתמיד חלמתי להיות"

 

אני מפחד להיפגע

"הייתי במערכת יחסים של 3 שנים עם החברה הקודמת שלי. ממש כמה ימים לפני שבאתי להציע לה, היא גמרה את זה. קיבלתי את זה קשה מאוד, לכן אני לא בטוח שאני רוצה לחוות את זה שוב והחלטתי לא להיכנס שוב לקשר רציני.

 

אז בנות לפני שאתם מתייאשות כבר מבן הזוג אולי כדאי קודם לשאול אותו מה מפריע לו, כפי שרואים כאן לכל אחד יש את הסיבה שלו וברוב הפעמים זה דבר שאפשר לפתור.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב