05/08/2020

6 דברים שתלמדו על עצמכם בזמן שכל חבריכם יתחתנו

04

 

1. החשיבה שלך משתנה באופן דרסטי ככל שהזמן עובר.

זה קורה במיוחד לקראת סוף שנות העשרים. אתה מתחיל לחפש תכונות שונות באנשים כמו אחריות, יושר והגינות. אתה מתחיל להעריך שותף שאפשר לדבר איתו על דברים משמעותיים, על הבעיות שלך, על המשפחה שלך ועל העבודה שלך, כי כשאתה גדל, הדברים שחשובים לך משתנים גם הם בצורה דרסטית.

 

2. אתה מבין שמציאת הקריירה שמתאימה לך היא יותר חשובה מאשר חתונה.

מציאת הקריירה שמתאימה לך היא המתנה הכי גדולה שאתה יכול להעניק לעצמך. קריירה טובה תתן לך משהו לצפות לו ויהיה בך תמיד את הרצון לגדול ולהתפתח. זה יגרום לך להיות אדם טוב יותר, מאושר יותר ולא תצטרך להסתמך על אהבה או ריגושים רגעיים.

 

03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. הדייטים שאתה יוצא אליהם בגיל 30 יהיו הרבה יותר מבאסים מאשר הדייטים שהיית יוצא אליהם בשנות ה- 20.

אבל מה שכן זה באמת מלמד אותך הרבה, בעיקר על עצמך. אחרי כל דייט מבאס, יוצא לך ללמוד עוד משהו חדש על עצמך ועל האדם שאתה מחפש להיות איתו.

 

4. אל תתפשרו.

אל תצאו עם מישהו רק בגלל שאתם פנויים כבר הרבה זמן או בגלל שכל החברים שלכם כבר נשואים, רבים נוטים לעשות את הטעות הזאת ולהישאר במערכת יחסים עם בן הזוג רק מתוך הפחד להיות לבד. אתם חייבים להבין את עצמכם לעומק לפני שאתם מתחתנים. ברגע שתתחתנו לפני שהבנתם מי אתם ומה אתם רוצים מעצמכם בחיים, הדבר הראשון שתעשו באופן טבעי זה לתלות את מקור האושר שלכם בבן הזוג, דבר זה יגרום לכם ללכת בעקבותיו בלי הזדמנות לעצור לרגע ולחשוב אם זה באמת מה שאתם רוצים בחיים.

 

01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. אתם לא תפסידו את החברים שלכם לאחר שהם התחתנו.

אני חושב שהטעות הכי גדולה שלכם היא שאתם מפחדים שהקשר שלכם עם חבריכם ייעלם לאחר שתתחתנו, אבל תנו לי להרגיע אתכם כי ברוב המקרים זה לא קורה.

 

6. אתם יכולים לעשות דברים לבדכם.

אתם יכולים להתקבל לעבודת החלומות שלכם, לקנות בית או לטייל בכל מקום בעולם בלי אישור או עזרה של אף אחד. ברגע שאתם מתבגרים לגמרי לבדכם אתם יכולים לשלוט בכל התחומים אשר משפיעים לכם על החיים. להיות אדם עצמאי זה אחד התכונות הכי הכרחיות שתוכלו לאמץ לעצמכם. להיות רווק זאת בהחלט פריבילגיה מהבחינה הזאת, אתם פשוט צריכים לדעת איך להסתכל על זה.

 

02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אנשים בדרך כלל נוטים לומר שהזוגיות שלהם גורמת להם להרגיש שלמים עם עצמם, אבל האמת היא ששום דבר לא יכול להשלים אתכם מלבד אתם עצמכם, הנסיון שלכם, התשוקה שלכם, האינטיליגנציה שלכם והחוזק הנפשי שלכם, אלו הם הפרמטרים שיגרמו לכם להרגיש שלמים עם עצמכם מאיי פעם.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב