25/10/2020

4 סיבות לכך שמריחואנה היא המפתח למערכת יחסים מוצלחת

640X300 couple

על פי מחקרים רבים, שלושת המרכיבים המרכזיים להצלחה במערכות יחסים הם: אמון, נאמנות והקשבה אחד לשני. מלבד שלושת המרכיבים הללו יש עוד מגוון גורמים אשר ישפיעו על מערכות היחסים שלכם, אבל יש מרכיב אחד שפותר המון המון בעיות כמעט בכל זוגיות. המרכיב הזה הוא מריחואנה, כן שמעתם נכון, אם יש דבר אחד שמשפר כמעט כל מערכת יחסים זה פרח קטן של גאנג'ה. אתם בטח שואלים את עצמכם עכשיו איך פרח של מריחואנה יכול לשפר לי את חיי הזוגיות?

עישון מריחואנה נתפס כדבר טיפשי שבדרך כלל חבר'ה צעירים משתמשים בו על מנת להשתעשע קצת ולשבור מוסכמות, אבל האמת היא שבמערכות יחסים עישון מריחואנה מקרב אתכם, משפר לכם משמעותית את חיי המין וגורם לכם להיות בטוחים יותר בפרטנר שלכם וההפך.

 

וייד גורם לזוגות לריב הרבה פחות.

עישון מריחואנה זה מתכון ישיר להצלחה בזוגיות. זה באמת נכון שזוגות שמעשנים יחד נשארים ביחד. על פי מחקרים שנערכו באוניברסיטת וושינגטון נמצא שלזוגות שמעשנים ביחד יש מערכות יחסים הרבה פחות "אלימות" מבדרך כלל.

 

הסקס פשוט הרבה יותר טוב.

בשביל העניין הזה לא צריך מחקרים מדעיים שיאשרו את זה. כל מי שעישן אי פעם בחייו ועשה לאחר מכן סקס יודע שזה נכון, יותר מכך מחקרים מדעיים קובעים שעישון מריחואנה יכול להביא נשים לאורגזמה יותר בקלות מבדרך כלל. וויד הרבה יותר טוב מאשר חדר "רומנטי" מלא בנרות שאמור להכניס אתכם ל"מוד" הנכון, תשכחו מהשטויות האלה ותבעירו לכם איזה מקלון קטן  זה בטוח יעשה את העבודה.

 

השיחות הכי טובות מתקיימות בזמן שאתם בהיי.

השיחות המוצלחות ביותר ייתקימו בזמן שתהיו בהיי, המוח מתייחס לכל פרט קטן ומתייחס לנושאים שלא היה יוצא לכם לדבר עליהם לעולם אם הייתם סאחים. עישון עם החברה או החבר יתן לכם מבט אל תוך הראש שלו בלי שום סינונים.

 

אם אתם יכולים לעשן ביחד, אתם יכולים לסמוך אחד על השני.

לתת לעצמך להיות משוחרר עם הבן אדם שנמצא לצידך יגרום לך לתת בו הרבה יותר אמון. כאשר אתם מתמסטלים ביחד אתם בעצם שמים את עצמכם בידיים של בן הזוג שלכם.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב