25/11/2020

כך תשמרו על עצמכם בעת רכיבה לילית באופניים

blaser

שימו לב שאתם הולכים ברחוב, כמה רוכבי אופניים אתם רואים. רכיבה על אופניים בין אם היא תחביב ובין אם היא אמצעי ההתניידות שלכם, יכולה להיות מסוכנת מאוד. הקטע האבסורדי בכל הסיפור של בטיחות ברכיבה על אופניים הוא שברוב המקרים, רוכבי האופניים אינם אשמים כלל במה שקרה. תתארו לכם את הסיטואציה הבאה, רוכב אופניים רוכב ברחוב דיי חשוך ונהג רכב נוסע ופוגע בו בחוזקה מאחורה. סביר להניח שרוכב האופניים ייפצע במצב קשה וזה יכול אפילו להיגמר במוות.

יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לרכב על אופניים במהלך היום ובמהלך הלילה. רבים חושבים על איכות הסביבה, כדי לא לזהם את האוויר אותו אנו נושמים, חלקם עושים את זה מטעמי חיסכון, חלקם עושים את זה בשביל הספורט, חלקם רוכב על אופניים כי אין לו רישיון לכלי רכב אחר ויש כאלה שרוכבים בשביל הכיף. במדינה כמו שלנו, שישנם כל כך הרבה הרוגים בתאונות דרכים, חשוב לשמור על כמה שיותר אמצעי זהירות, כדי שנגיע למחוז חפצנו בשלום. הפגיעה ברוכב אופניים ברוב המקרים, אינה ניתנת בשליטתו של רוכב האופניים. לא חסרים לנו סיפורים רבים על כך שנהג רכב דרס רוכב אופניים ונמלט מהמקום ובסוף התברר שהוא לא ראה אותו ולש שם לב אליו.

כל עת ברחבי העולם, מנסים להמציא גאדג'טים שייתרמו לבטיחותם של רוכבי האופניים. הבעיה המרכזית של רוכבי האופניים היא בעיקר בלילה ולכן אנו מביאים לכם את הגאדג'ט שיעזור לנהגים לשים לב אליכם בזמן שאתם רוכבים רכיבה לילית באופניים ויעזור לכם להיראות. מדובר על פנס שמתחבר בחלק האחורי של האופניים ומקרין קרני לייזר, המסמנות את מרחב הבטיחות של הרוכב. נכון שישנם פנסים מהבהבים שפועלים על אותו עיקרון, אבל הלייזר המיוחד הזה, נותן לכם עוד מרחב ביטחון ו"מסמן" אתכם על הכביש וכך גורם לזה להיות ממש קשה לפספס אתכם. דוגמה לכך אתם יכולים לראות בסרטון הבא:

ניתן לבצע הזמנות של הגאדג'ט הנהדר הזה ממגוון רחב של מקומות. הנה כמה קישורים לקניי הגאדג'ט הזה מאתרי קניות בחו"ל.

Daelextreme – לחצו כאן.

ebay – לחצו כאן.

Aliexpress – לחצו כאן.

*תמונה ראשית ebay.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב