17/12/2017

קניות: רכישה של בגדי תינוקות מעוצבים

baby-clothes

כמעט כל אחד בחיים, מגיע לרגע, שצריך לקנות בגדים חדשים לתינוק שזה עתה נולד. כמובן שרבים נעזרים בבגדים של תינוקות אחרים מהמשפחה, שכבר גדלו וההורי שלהם רוצים להעביר את הבגדים הלאה, כדי שלא יעלו אבק בארון הבגדים בבית או אתם מחליטים ללכת ולרכוש את הבגדים החדשים שהאופנה מכתיבה היום.

אז מה הן האפשרויות שעומדות לכם בהשגת בגדי תינוקות?

1. הורים רבים בוחרים לחסוך מעט בעלויות של כניסת תינוק חדש למשפחה. אותם הורים בוחרים להשיג בגדים מבני משפחה, חברים ומכרים. בגדי תינוקות זה לא דבר זול כלל ורכישה של מלתחה מלאה לתינוק, יכולה להגיע לסכומים של אלפי שקלים. בעזרת העזרה שאתם מקבלים מאחרי, תוכלו לחסוך סכומים לא מבוטלים ופריטי הלבשה לתינוק או לתינוקת.

2. רכישה של בגדי תינוקות חדשים מהחנויות השונות. ישנם הורים רבים, שמחליטים לרכוש מלתחה שלמה של בגדי תינוקות מעוצבים, לתינוק שזה אתה נולד. מדובר על הוצאה לא קטנה כלל, אך אותם הורים רוצים לספק בגדים חדשים לתינוק שזה אתה הצטרף למשפחה. את בגדי התינוק החדשים, ניתן לרכוש בחנויות רבות הפזורות ברחבי הארץ וגם באתרי קניות רבים, שניתן למצוא ברחבי רשת האינטרנט. הורים רבים בוחרים לרכוש מלתחה חדשה לתינוק הראשון שלהם ולשמור את הבגדים לתינוק הבא שיגיע, אם יגיע.

בגדי תינוקות יד שנייה

בגדי תינוקות יד שנייה (תמונה: abbyladybug )

3. רכישה של בגדי תינוקות וקבלה של בגדי תינוקות מאחרים. מדובר על שילוב של 2 האפשרויות לעיל והיא נראית הטובה ביותר. ההורים גם נהנים מבגדים חדשים לתינוק וגם מבגדים יד שנייה, שיעזרו להורים לחסוך בהוצאות לקראת בואו של התינוק החש למשפחה.

כפי שניתן להבין, לכל אפשרות יש את היתרונות והחסרונות שלה. הורים רבים מעדיפים לבחור באפשרות השלישית, כי מצד אחד ההורים חוסכים כסף על בגדים, שבמהירות רבה כבל לא יתאימו לתינוק ומצד שני, ההורים רוצים לספק לתינוק שלהם, את הבגדים החדשים ביותר.

דוגמנית מגיל קטן (תמונה: RTD Photography )

בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה ברכישה של בגדי תינוקות מעוצבים. חנויות רבות ברחבי הארץ, מתמחות במכירה של בגדי תינוקות מעוצבים בעיצובים רבים ומגוונים. כמו שכל אחד אוהב לקנות לעצמו בגד מעוצב ויוקרתי מידי פעם, ככה ההורים אוהבים לקנות לתינוק שלהם בגד יוקרתי ומעוצב. בחירה של בגדי תינוקות זה לא דבר קל בכלל. יש להתאים את הבגדים לתינוק ולרכוש צבעים שיתאימו למינו של התינוק. הורים רבים רוכשים בגדי מותגים לתינוקות שלהם, כי ככה אותם הורים רוכשים לעצמם את הבגדים שלהם.

בנוסף לרכישה של בגדי תינוקות, להורים יש הוצאות רבות בכל מה שקשור לגידולו של התינוק בביטחון מרבי, בין אם זה לול, גיגית לאמבטיה, מוצצים ועד למזון וטיטולים, ההוצאות תמיד גדלות ככל שהתינוק גדל. חיסכון ברכישה של בגדי ילדים, יכולה לגרום לחיסכון גדול והשקעה של אותו כסף שנחסך, באמצעים שיחזיקו הרבה יותר זמן מאשר אותם בגדי תינוקות. בנוסף, תמיד אפשר לשמור את בגדי התינוקות שרכשתם לבואו של התינוק הבא שירחיב את המשפחה.

 

*תמונה ראשית Girl Like The Sea

שתפו את כתבה Email this to someoneShare on LinkedInShare on StumbleUponPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב