23/09/2020

קייקסמאש: Smash the cake

סמאשקייק - whathot

הילד החמוד שלכם אוטוטו בן שנה, וזה בדיוק הזמן להתחיל לחשוב על רעיונות לעריכת יום הולדת. אם אינכם רוצים להיות בנאליים, תוכלו לערוך לו יום הולדת עם הטרנד הכי לוהט היום – Smash the cake.

פעם ימי ההולדת היום נראים אחרת לגמרי. היינו חוגגים ימי הולדת בגינה עם כל החברים, מביאים ליצנית חמודה עם שירים, ריקודים ושקיות הפתעה. היום המצב אחרת לגמרי, וימי ההולדת הם הפקה שלמה בפני עצמה, כמעט כמו בת מצווה או חתונה. ואם חשבתם שהילדים הם אלה הדורשים את ימי ההולדת המפוארים, כדאי שתחשבו שנית. לא חסרים הורים המשקיעים בילדים שלהם סכומי עתק בכל הנוגע למסיבות יום הולדת נוצצות. דוגמא מצוינת היא  smash the cake – אירוע הנערך כשהילד שלכם רק בן שנה, וסביר להניח שאם לא הייתם מצלמים אותו הוא גם לא היה זוכר אותה.

על הטרנד החם ליום הולדת שנה

אם עוד לא שמעתם על טרנד זה, הגיע הזמן להתעורר. כל מה שעליכם לעשות הוא להכין עוגה (ואם אתם ממש עצלנים, אז אפשר כמובן גם לקנות אחת) ולהביא לפעוט שלכם. הוא כבר ידע מה לעשות. חשוב לזכור שני דברים עיקריים: הראשון הוא שכדי שהאירוע יהיה כמה שיותר מהנה, כדאי להשקיע בעוגה, ולבחור באחת עם הרבה מאוד קצפת ושוקולד. והדבר השני הוא שהילדים שלכם הולכים להתלכלך, והרבה. לכן, דאגו להלביש אותם בבגדים שלא יהיה לכם חבל לזרוק אח"כ. לאחר שתתנו לילד שלכם את העוגה, הוא יתחיל לאכול אותה, או למרוח אותה, עם הידיים ובכל מקום אפשרי.

מאיפה זה הגיע?

אם יש לכם ילדים קטנים, סביר להניח ששמעתם על טרנד נוסף שקיים היום הנקרא- trash the dress. לאלו מכן שלא מבינים על מה מדובר נספר שזה טרנד מעולם החתונות בו הכלה והחתן הולכים ליום שלם והם משתטים ומתלכלכים. חלק מהמקומות המתאימים לאירוע זה הם כמובן חוף הים ופארק של פיינטבול עם כדורי צבע. אם אתם חוששים שמא שמלת הכלה וחליפת החתן עלולים להיהרס, אתם צודקים! כמובן שליום זה לובשים בגדים אחרים לגמרי מבגדי החתונה עצמה. אנחנו לא בטוחים שהטרנד של קייקסמאש הגיע משם, אבל אפשר בהחלט לראות דמיון בין השניים.

אל תשכחו לקחת אתכם מצלמה

כמו שאמרנו לפני כן, הסיכוי שהילד שלכם יזכור את המאורע הוא אפסי לגמרי. לכן, אם אתם בכל זאת רוצים להעניק לו מזכרת, כדאי מאוד שתצטיידו במצלמה. אחרי הכל, אתם בטח תתגלגלו מצחוק ברגע האמת ותרצו כמובן לשתף בצילומים את כל המשפחה והחברים. אם אתם רוצים לקחת את העניין צעד אחד קדימה, תוכלו לקחת את הילד לסטודיו צילום מקצועי המתמחה בצילומים אלו ושם הם כבר ידאגו לכל מה שצריך, כולל העוגה והלבוש.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב