05/08/2020

קוסם לימי הולדת

קוסם לימי הולדת

הפכו יום הולדת לחגיגה, עם קוסם לימי הולדת יחיד ומיוחד

יום הולדת יכול, אם מתכננים אותו כראוי, להיות אירוע מוצלח מאד, יש שיגידו גם חד פעמי. מנגד, הסכנה שיום ההולדת יהפוך להיות לא יותר מאשר כינוס סתמי של אנשים, כזה שלא יותיר חותם אצל אף אחד מהם, קיימת גם קיימת. אז איך בדיוק עושים את זה נכון? לפניכם מספר הצעות לאירוע מוצלח במיוחד.

הסוד הוא באטרקציות

לא צריך להיות מומחה לאירועים כדי לדעת שאותן הפעלות, שיכולות להיות ייחודיות בהחלט, הן אחד המפתחות העיקריים להצלחת יום הולדת. דוגמא מובהקת לכך היא קוסם לימי הולדת, בחירה שכאילו מובטח שתספק הנאה. הקוסם, בהתאם לקהל היעד העומד מולו, יבצע קסמים מופלאים, שירתקו את הנוכחים, ולרוב גם עם מידה לא מבוטלת של הומור. חשוב להדגיש שאם בעבר קוסמים היו נחלתם של ימי הולדת לילדים בלבד, כיום גם מבוגרים רבים בוחרים בכך: הקסמים, במקרה הזה, הם בוגרים ומורכבים יותר, והקוסם מנסה לאתגר את הנוכחים בפיצוחם.

כמובן שרשימת האמנים שניתן להזמין ליום הולדת ממש לא מסתכמת בקוסם, חשוב ככל שיהיה. אמני ג'אגלינג המבצעים את מלאכת הלהטוטנות המורכבת, של זריקת מספר חפצים באוויר בו זמנית, הם בחירה פופולארית נוספת. באם מעוניינים להעביר את האורחים חוויה פעילה בת מספר שעות, אפשר בהחלט לבחור בסדנאות מסוגים שונים: סדנת אלכוהול, שוקולד, בישול, סושי או אפילו קעקועים הן חלק מהאפשרויות המרתקות יותר, מהבחינה הזו.

אוכל, רבותי, אוכל

פעמים רבות, מה שאנשים זוכרים מאירוע שהיו בו הוא, איך לא, האוכל שהוגש להם. אלא שאוכל איכותי ממש לא צריך להיות נחלתן של החתונות בלבד. תחת זאת, אפשר, עם קצת השקעה, ליצור תפריט קולינרי עשיר גם ביום הולדת, בהתאם לקהל היעד שלו. באם לא מעוניינים להכין הכל לבד, אפשר לבקש מכל אחד מהאורחים להביא משהו לאכול, כשגם אפשרות ההזמנה של שירותי קייטרינג קיימת גם קיימת.

ואיך אפשר בלי העיצוב?

תכנון של אירוע יום הולדת צריך לקחת בחשבון גם את המקום בו הוא נערך. בעזרת עיצוב נכון, בהתאם לאווירה שמעוניינים להשיג או לקהל היעד, ניתן לקבל את הערך המוסף לו בוודאי מצפים. המפתח בעיצוב מקום ליום הולדת נמצא בהחלט בפרטים הקטנים, ורצוי לתת עליהם את הדעת בעת ארגון השטח: הקישוטים, כלי האוכל וההגשה, המפיות – כולם צריכים להיכנס לתוך המשוואה.

אפשרות שהפכה לנפוצה במיוחד במרוצת השנים היא עריכת יום הולדת בקונספט מסוים, אשר העיצוב בהחלט יכול ללכת על פיו גם כן. יום הולדת בוב ספוג לילדים, אם לוקחים דוגמא נפוצה, ניתן לעצב באמצעות פריטים דוגמת כרזות וכלי הגשה של הספוג הפופולארי ביותר בעולם, או אפילו בחירה בצהוב להיות הצבע השלט באירוע.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב