24/11/2020

עמודי הפייסבוק שעשו את 2013

facebook_pages

מי לא מכיר את הפלטפורמה החברתית הפופולרית ביותר בעולם כיום, פייסבוק? מעל ל-500 מיליון משתמשים והמספר הזה רק הולך וגודל. כל סטטוס, סרטון או קבוצה בפייסבוק, יכולים ביום אחד, להפוך לדבר הויראלי הבא באינטרנט. זה פועל לפי אפקט הפרפר, חלק מתורת הכאוס. לפי אפקט זה, מששק כנפיים של פרפר בסין, יכול לגרום לטורנדו בארצות הברית. כלומר, מספיק שמישהו או מישהי, יעלו סרטון או תמונה שמשתמשים אחרים יאהבו אותה, כדי ליצור באז גדול. בפייסבוק נפתחים דפים רבים, המוקדשים לנושא מסוים. ברשימה הבאה החלטנו להביא לכם את הדפים שעשו את שנת 2013. מה זאת אומרת עשו? דפים הללו נפתחו בשנת 2013 ותוך זמן קצר הגיעו למספר עוקבים של עשרות אלפים.

ואניה

ואניה - עמודי הפייסבוק של 2013

ואניה. (התמונה מעמוד הפייסבוק הרשמי של ואניה)

 אז מה זה ואניה? ואניה היא הדמות המטורפת ביותר שתוכלו למצוא היום ברשת. ואניה הוא דמות מאוד צבעונית ותוכלו למצוא אותו בהרבה מאוד סרטונים שיגרמו לכם לצחוק בלי סוף. לא סתם ואניה הפך להיות אחת מתופעות הרשת הויראליות ביותר בישראל. ואניה מתעסק ביום יום עם הנושאים בהם כולם מתעסקים, בין אם זה לדבר עם חברת הסלולר שלנו ובין אם זה כאשר שר האוצר מחליט להטיל מסים נוספים על אלכוהול. ואניה עם חברו ברוניה, עושים שכונה אחת גדולה מכל מה שהם יכולים. קשהה לפספס את ואניה כאשר הוא שואל לשלומם בקריאת ה"מה נשמעעע" המיוחד שלו. למה אהבנו את ואניה? ואניה מכניס קצת שפיות בחיים שלנו וכאשר הוא מתעצבן, הוא מוציא את כל הטוב שיש בו.

לעמוד הפייסבוק של ואניה, לחצו כאן.

יציאות של פרחות

יציאות של פרחות - עמוד הפייסבוק

יציאות של פרחות. ( התמונה מעמוד הפייסבוק הרשמי של יציאות של פרחות)

אם היא מתנהגת כמו "פרחה" ויש לה יציאות של "פרחה", כנראה שמדובר בשונטל. שונטל היא הפרחה האולטימטיבית שלא מפסיקה לצחוק על חברותיה קארינה ורחל. הסטטוסים של שונטל הם הסטטוסים המגניבים ביותר בפייסבוק. לא תמצאו אף סטטוס שלא גורר אחריו מאות ואלפי לייקים. אם שונטל כותבת משהו, כנראה שהיא יודעת למה. שונטל היא הבחורה האולטימטיבית לכל ערס, היא לא פריירית ולא תתן שישחקו בה. שונטל תמיד תגיד את האמת בפנים ללא שום חשש וכמובן, אסור להפריע לה לשמוע מזרחית, ראו הוזהרתם. למה אהבנו את יציאות של פרחות? כי אצל כולם מסתתרת שונטל בפנים והיא רק מחכה לצאת החוצה.

לעמוד הפייסבוק של יציאות של פרחות, לחצו כאן.

אנשים עילאיים ומתנשאים

הקבוצה שפרצה והשתלטה על הפייסבוק ביום בהיר אחד. למה אנחנו כל כך מתחברים לקבוצה הזו? לכל אחד מאיתנו, יש את החבר הזה בחבורה שתמיד צריך להתנהג כעילאי ומתנשא עלינו. בדרך כלל, אותו חבר מתקן אותנו כאשר אנו טועים במה שאנחנו אומרים ואפילו מזלזלים לפעמים במה שאנחנו עושים. מבין מאות הסטטוסים בקבוצה, רבים מאיתנו יכולים להתחבר לעשרות סטטוסים, ששמענו אותם בעבר מחברים או אנשים מזדמנים. למה אהבנו את אנשים עילאיים ומתנשאים? כפי שנאמר מעלה, כל אחד מאיתנו, מכיר את האדם העילאי והמתנשא, שתמיד יודע הכל ותמיד יודע יותר טוב מאיתנו או שאולי בעצם אנחנו אותו אדם עילאי ומתנשא.

לעמוד הפייסבוק של אנשים עילאיים ומתנשאים, לחצו כאן.

פי 1000 יותר משה פרימו

פי 1000 יותר משה פרימו. (התמונה מהפייסבוק הרשמי של פי 1000 יותר משה פרימו)

משה פרימו, האיש ואגדת הספורט של מדינת ישראל. מי מאיתנו, חובבי הספורט בארץ, לא מכיר את משה פרימו והיציאות שלו. בעמוד הפייסבוק הזה, תמצאו את היציאות המוכרות של פרימו, רק שהן פי 1000 יותר ביקורתיות. אף ספורטאי בעולם אינו מוגן מפני הביקורת של פרימו. גם אם ספורטאי יהיה הטוב ביותר בתחומו, פרימו ימצא את הדרך הביקורתית והמצחיקה ביותר להגיע אליו. אבל, אם אתה ספורטאי ממוצע, שעבר זמנך, כדי לך לממצוא מכסה מפני פרימו. למה אהבנו את פי 1000 יותר משה פרימו? פרימו הוא האיש ללא גבולות שיורד על כל מי שלא ספורטאי מספיק טוב. כל סטטוס של גורר לצחוקים רבים, שכל אוהד ספורט ממוצע יפול מהריצפה בגללם.

לעמוד הפייסבוק של פי 1000 יותר משה פרימו, לחצו כאן.

הפייסבוק הפיקטיבי של הכדורגל

הפייסבוק הפיקטיבי של הכדורגל. (התמונה מהעמוד הרשמי של הפייסבוק הפיקטיבי של הכדורגל)

כל מה שפיקטיבי בכדורגל הישראלי, תוכלו למצוע בעמוד הזה. אף כדורגלן, לא יכול להתחבא בציפורניו של העמוד הזה. תהיו בטוחים, שכאשר כדורגלן יעשה את הפשלה הקטנה ביותר, תוך מספר רגעים, הוא יגיע לעמוד הזה. בין אם אתה שחקן פעיל, שחקן עבר או אישיות מתחם הכדורגל, המקום שלך אף פעם לא מוגן. למה אהבנו את הפייסבוק הפיקטיבי של הכדורגל? כי בניגוד לאחרים, העמוד הזה לא פוחדים להגיד את האמת בפנים של אותם אישיות הקשורות לעולם הכדורגל הישראלי.

לעמוד הפייסבוק של הפייסבוק הפיקטיבי של הכדרוגל, לחצו כאן.

אם אתם מכירים עמודים נוספים, שנוסדו בשנת 2013 והפכו להיות ויראליים ברשת הפייסבוק, נשמח אם תשתפו אותנו בתגובות למטה.

*התמונה הראשית באדיבות AJ Cann תחת רישיון CC.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב