23/09/2020

עונת החתונות

הכנות לחתונה - whathot

איך להתכונן לעונת החתונות?

מכירה את הזמן הזה, שבו כל החברות שלך פתאום מעלות תמונה לפייסבוק שחבר שלהן הציע להן נישואין? ואז הן חוזרות קורנות מאושר, ואת שמחה בשבילן, אבל את יודעת עמוק בלב שעונת החתונות התחילה ולא רק שאין לך מה ללבוש, את גם לא יודעת איך תתמרני בין כל החתונות ומה יהיה עם חשבון הבנק שלך בסוף החודש… אז רגע לפני שאת מתחילה לאבד את העשתונות ולבטל את הטיסה למקסיקו שתמיד חלמת עליה, קבלי מאיתנו כמה המלצות איך לצלוח את עונת החתונות בלי לחזור לגור אצל ההורים או למכור כליה.

מחזרי שמלות מאירועים קודמים

אין מה לעשות, אם את רוצה לחסוך קצת כסף את לא יכולה להרשות לעצמך לקנות שמלות חדשות, במיוחד לא כשכל החברות שלך החליטו להתחתן באותו הקיץ. לכן תצטרכי למחזר קצת שמלות שלבשת לאירועים קודמים. אם מדובר באירוע של חברה מאוד טובה שלך אין ספק שתצטרכי קצת יותר להשקיע ואולי אפילו לקנות שמלה חדשה. אם באמת אין לך מה ללבוש וכבר עברת על הארון של האחיות והחברות שלך, תוכלי תמיד לקנות שמלה בזמן שיש סייל, או מחנויות פחות מוכרות וחנויות יד שנייה.

איפור, שיער ומה שביניהם

כל אחת רוצה להיראות הכי יפה בחתונה של החברה הכי טובה שלה. במיוחד אם היא רווקה. נכון להיום, לעשות איפור ושיער אצל אנשי מקצוע מוכרים בתחום יגרום לך להיפרד מכמה מאות ואם לא אלפי שקלים. ההמלצה שלנו- בדקי קודם כל בין החברות שלך אם מישהי תוכל לעזור לך ולאפר אותך או לעשות לך פן. ואם לא, חשבי על הדבר הכי חשוב לך ובו תשקיעי. תוכלי תמיד לפנות לאנשי מקצוע מתחילים עם פחות ניסיון והם גם ידרשו פחות כסף.

כמה אירועים ביום אחד – איך לבחור לאן ללכת?

יכול מאוד לקרות מצב בו יהיו לך כמה אירועים באותו היום. הרי בטח יש לך חברות ממקומות שונים וזמנים שונים בחיים – חברי ילדות, חברים מהצבא, חברים מהעבודה הקודמת, חברים מהעבודה הנוכחית, משפחה ועוד. אם את מתלבטת לאיזה אירוע ללכת, בחרי בזה שהכי חשוב לך. אם בכל זאת לא נעים לך מהחברה אליה לא תלכי, תוכלי תמיד לקנות לה מתנה קטנה, או להביא צ'ק כפיצוי והוא יהיה נמוך יותר מהסכום אותו היית שמה אם היית הולכת לשם באמת.

כמה לשים במעטפה?

שאלת השאלות! ובכן, על השאלה הזו רק את יכולה לענות לפי מידת הקרבה לחוגגים. במידה ומדובר בחברה טובה שלך, בטח כבר חשבת עוד הרבה לפני שבכלל היה לה חבר כמה תשימי לה כשיבוא היום והיא תתחתן. השאלה האמיתית היא כשמדובר בחברים פחות קרובים, כמו חברים לעבודה. במקרה הזה תוכלי להתייעץ עם שאר החברים וכך תחליטי כמה לשים. נהוג במקרים כאלו להחליט על סכום מסוים אותו שמים כל החברים.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב