29/11/2020

עבודות מומלצות לסטודנטים

משרות סטודנט - WhatHot

סטודנטים? צאו לעבוד!

כמעט כל הסטודנטים בישראל נאלצים להסתפק במועט או לחיות על חשבון ההורים. אם אתם לא רוצים להיות חלק מהסטטיסטיקה וכן להצליח בכוחות עצמכם, זה הזמן לצאת לעבוד! לפניכם המלצות לעבודות סטודנטיות הפופולריות ביותר.

מלצרות

אין מה לעשות, מלצרים שעובדים הרבה וקורעים את עצמם, מרווחים יותר. עבודת המלצרות היא קשה ודורשת לעמוד שעות רבות על הרגליים, צעקות מצד הלקוחות הלא מרוצים ומצד מנהל המשמרת, אך זאת הדרך הטובה ביותר להרוויח הרבה כסף. מה גם ששעות העבודה נוחות ומתאימות לסטודנטים הלומדים במהלך היום ויכולים לעבוד בערב או בסופי שבוע. אז נכון שיכול להיות שתצטרכו לסבול קצת, אבל לפחות ככה תוכלו לממן את הלימודים שלכם.

דיילי מכירות

דיילי מכירות הם אותם צעירים המסתובבים באירועים ומחלקים כל מיני מתנות מיוחדות. דיילים אלו יכולים להיות גם בסופר, כאשר החברות השונות רוצות להציג מוצרים חדשים לקהל הקונים, אך כאשר מדובר בדיילי אירועים, אין ספק שהעבודה מגניבה יותר. הדגש העיקרי פה הוא על נראות וייצוגיות וכמובן יכולת שכנוע ומכירה. ככל שתעניינו יותר את הלקוחות, כך תמכרו יותר וכמובן -תרוויחו יותר.

מפעילי חדר בריחה

בשנים האחרונות, עם הקמתם של מאות חדרי בריחה, נמצאה משרה חדשה המתאימה לסטודנטים. מדובר במשרת מתפעל חדרי בריחה. אם יצא לכם להיות בחדר בריחה, בוודאי שמתם לב שהתפקיד הוא מאוד פשוט – לקבל את פני המשתתפים, להעביר להם הדרכה קצרה בהתאם לחוקי החדר וכמובן להיות אחראים על התנהלותו התקינה של המשחק, כולל נתינת רמזים וסיכום המשחק בסוף. עבודה מסוג זה מתאימה לאנשים שמתחברים לחוויה של חדרי בריחה.

עבודה בשדה התעופה

שדה התעופה מכיל כמות עצומה של עובדים בתחומי רבים. רוב העובדים בו הם כמובן סטודנטים כיוון שהוא פועל במתכונת של 24/7 (מלבד כמובן ביום כיפור). ניתן לעבוד במשרות ביטחוניות וכן במכירות בדיוטי פרי. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את המשרה המתאימה עליכם ולבדוק את תנאי הקבלה והעבודה בהתאם.

עבודה מקצועית

העבודה האחרונה אולי לא תכניס לכם הרבה מאוד כסף, כמו שאר המשרות, אך היא יכולה להיות כרטיס הכניסה שלכם לתחום לאחר שתסיימו את הלימודים. אנו מדברים כמובן על משרת סטודנט בתחום הלימודים שלכם. אם אתם לומדים כלכלה וניהול תוכלו לעבוד בתפקיד זוטר בבנק או בחברת השקעות. כמו כן, אם אתם לומדים תקשורת ושיווק תוכלו להתקבל למשרת סטודנט באחת מחברות הדיגיטל השונות וכו', כל אחד לפי התחום שלו.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב