05/08/2020

סיבוב ראשון: מלחמת הברביות האנושיות

barbie-dolls

כולם מכירים את בובות הברבי, שבנות רבות בשנות ילדותן המוקדמות, נהגו לשחק איתן. אך, מתברר שבובות הברבי הפכו לאנושיות ועכשיו הן נמצאות במחלמה. אז מה מה מדובר בכלל? בפינה הימנית של הזירה, נמצאת ולריה לוקיינובה האוקראינית, אשר דומה 2 טיפות מים לבובת ברבי. ולריה ידועה כבובת הברבי האנושית הראשונה. בנוסף, ולריה טוענת שאין מדובר בניתוחים פלסטיים שהפכו אותה לבובה המפורסמת ומדובר בגנים משובחים והרבה מזל. מנגד, בפינה השמאלית של הזירה, נמצאת חברתה הטובה לשעבר של ולריה, אלינה קובלבסקאיה, שגם היא כמו ולריה, דומה 2 טיפות מים לבובת ברבי.

 

קצת היסטוריה על ולריה

ולריה לוקיינובה היא דוגמנית אוקראינית מפורסמת, הידועה בדמיונה הרבה לבובת ברבי. בובת הברבי המסורתית ידועה במידות הגוף "המושלמות" שלה. ולריה טוענת שהיא אינה מרעיבה את עצמה בכדי להגיע ליחס המושלם בין חלקי גופה, אלא שהיא אכלת אוכל מיקרו קוסמי והוא זה שגורם לה להיראות כך (בנוסף לגנים משובחים).  עם חזה במידה שבחורות רבות היו רוצות ומותניים צרים במיוחד, תהיו בטוחים ולריה מצליחה להרים לה מעט גבות של אנשים  שרואים אותה בחיים האמיתיים. כולם יודעים שמדובר בסופו של דבר בבת אדם, אבל ולריה טוענת שהיא הגיעה אלינו מכוכב אחר וזכינו שיש לנו מישהי כמוהה בעולמנו.

ולריה טוענת שההיא אינה מנותחת כלל, אך מומחים בתחום טוענים שהיא מנותחת מכף רגל ועד ראש. נשים רבות עוברות ניתוחים אסתטיים על מנת לקבל מראה של בובה והערכות הכספיות של הנתוחים הפלסטיים האלה, נעים בין 100,000-120,000 דולר. ולריה לא מעוניינת להקים משפחה משום שלטענתה, האנשים בעולם הופכים למכוערים יותר ויותר עם השנים, בגלל עירבוב של גנים לא טובים.

 

ולריה לוקיינובה והמקור (www.videshimagazine.com)

 

ולריה לוקיינובה, בובה או לא בובה (www.videshimagazine.com)

 

קצת היסטוריה על אלינה

אלינה קובלבסקאיה היא דוגמנית אוקראינית צעירה, מאותה עיר שהגיעה ולריה. כמו חברתה הטובה לשעבר, גם אלינה טוענת שהיא מעולם לא עברה ניתוח פלסטי כדי לקבל את מראה הבובה המפורסמת. הדבר היחיד שאינו טבעי אצלה לפי טענתה, הן עדשות המגע, שנותנות לה את המראה של עיניי בובה. בניגוד לולריה, אלינה מעוניינת להקים משפחה, אולם שם כך, היא מחכה למצוא את בן זוגה של בובת הברבי המסורתית, קן. לא תמיד אלינה וולריה היו אוייבות אחת של השנייה והייתה אפילו תקופה ששניהן היו חברות נורא טובות. לא ידועה הסיבה האמיתית לירבות בין השתיים, אך אלינה טוענת שולריה היא לא אשת שיחה והכי טוב בשבילה זה להתרחק ממנה.

 

אלינה קובלבסקאיה (www.blogcdn.com)

 

אלינה קובלבסקאיה , בובה מספר 2 בתור (www.blogcdn.com)

 

אתם מוזמנים לצפות בסירטוני היוטיוב של 2 הדומגניות ולהחליט בעצמכם, מי היא הברבי האנושית האמיתית.

סרטון ולריה לוקיינובה:

 

סרטון אלינה קובלבסקאיה:

 

 

תמונה ראשית : www.youtube.com

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב