10/07/2020

מתנות לראש השנה

מתנות לראש השנה 2014

מתנות לראש השנה לא חייבות להיות כאב ראש. בואו קבלו כמה רעיונות והצעות

ראש השנה, כידוע, הוא אחד החגים החשובים בלוח השנה הישראלי. מעבר לארוחת החג המסורתית, ובין כל המאכלים והמנהגים, זהו גם מועד בו רבים בוחרים להעניק מתנות. יכולים להיות אלה מנהלים המעניקים מתנות לעובדים שלהם, בעלי עסקים המצ'פרים את הלקוחות שלהם, הקיימים או הפוטנציאליים, וכמובן – גם אנשים המעניקים מתנה לקרובים שלהם.

בתנאים אלה, מציאת מתנה מיוחדת, שחורגת מהנוסחאות המקובלות, אינה דבר של מה בכך. הנה מספר רעיונות, לא בהכרח טריוויאלים, למתנות שניתן להעניק לכבוד ראש השנה.

גאדג'טים

העולם בו אנו חיים הופך לטכנולוגי יותר מיום ליום. אחת ההשלכות של כך היא הופעתם של לא מעט גאדג'טים ופיתוחים מדליקים, שהופכים את החיים שלנו כפשוטים, ופותחים עבורנו מגוון אינסופי של אפשרויות. רעיונות מהסוג הזה, המבטאים את מיטב היצירתיות של האדם, נחשבים תמיד למקוריים, ומקבלים בעיני רבים עדיפות על פני סוגים אפשריים אחרים של מתנות.

רוצים דוגמאות לגאדג'טים מדליקים של השנים האחרונות? בבקשה: כובע מאוורר סולארי, מברשת קיטור מקצועית למנגלים, כובע צמר הכולל בתוכו אוזניות, מנורת קריאה מקצועית או אפילו בקבוקי שתייה או מטריות לכלבים. חשוב מאד להגדיר את המאפיינים העיקריים של אלה שעתידים לקבל את המתנות, ולהתאים אותן להם. כאשר קהל היעד אינו הומוגני, אפשר בהחלט להציע מספר מתנות פוטנציאליות, מהן כל אדם יכול לבחור את זו שתשמש אותו יותר מכל.

מתנות לראש השנה. מבחר נאה

מטענים ניידים

היום, כשהטלפונים החכמים מקבלים על עצמם מספר עצום של תפקידים, אנשים מחוברים אליהם כל שעות היממה. הבעיה היא שהשימושים הרבים מביאים לכך שסוללות המכשירים מתרוקנות במהרה, מה שעלול להותיר אותנו עם חסרי סוללה לחלוטין לאורך היום. כדי למנוע זאת, יש צורך בהסתובבות עם מטען צמוד משך כל שעות היום, ומציאת נקודת חשמל, משימה שאינה אפשרית תמיד.

החדשות הטובות הן שלאחרונה גברה הפופולאריות של מטענים ניידים. את אלה ניתן להטעין מראש, בזמנים המתאימים לכך, כשהם מאפשרים הטענה של המכשיר הסלולרי עצמו במשך שעות ארוכות ב"שטח". זהו פיתוח שכל אדם ימצא לו שימוש, ולכן ניתן בהחלט להעניק אותו בתור מתנה לקראת ראש השנה.

ואיך אפשר בלי הפרסום?

הנקודה המשמעותית האחרונה שחייבים להתייחס אליה היא שאת כל אחד מהמוצרים שהוזכרו, ועוד רבים אחרים, ניתן לנצל גם לצרכים שיווקיים גרידא. מבחינה מעשית, מדובר כאן על השמת לוגו על גביהם, מה שלמעשה מביא לכך הופכים להיות מוצרי פרסום לעסקים לכל דבר ועניין. בעל העסק יכול בהחלט להעניק מתנה שימושית כזו או אחרת ללקוחותיה, ובאמצעות הוספה פשוטה של לוגו או דרכי התקשרות להגדיל באמצעותם את הזיקה של לקוחותיו לעסק.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב