26/10/2020

מסעדת בשרים ריו גרנדה ברחוב הרצל 4 בתל אביב

0eb8046635d24998a4f41ab2d6fc63a8

מסעדת הבשרים ריו גרנדה אשר ממוקמת ברחוב הרצל 4 בתל אביב מציגה שילוב נחמד בין מסעדת בשרים איכותית אשר יודעת לטפל בכל סוגי הבשר השונים ובין בר אשר מציג מגוון נרחב של משקאות אלכוהוליים אשר ייקלעו לכל טעם אפשרי.
המסעדה הינה מקום מושלם עבור כאלו שמחפשים בשר ואלכוהול בלי ספינים וקשקושים מיותרים, פשוט וקל במחירים סבירים בהחלט ביחס לאיכות הגבוהה של המזון והמשקאות אשר מוגשים במסעדה.

כאשר נכנסתי לראשונה למסעדת ריו גרנדה ברחוב הרצל 4 בתל אביב היה לי ברור כשמש שהחוויה אשר אני עומד לחוות תיזכר לי לטובה, רק בכניסה שמעתי מוזיקה רכה ומלטפת אשר סידרה לי קבלת פנים שמחה ויחד עם צוות אדיב אשר מקפיד על שירות מקצועי ואישי, התחלתי בהזמנת מנה ראשונה, אשר בחרתי אותה איך לא, באמצעות המלצרית האדיבה. המנה הייתה עשויה במדויק ומתובלת היטב כפי שמצופה ממסעדה ברמה גבוהה כמו מסעדת ריו גרנדה.
לאחר המנה הראשונה התכוונתי לכיוון האירוע המרכזי של הערב, המנה המרכזית, נתחי בקר מובחרים, הוגשו בהגשה ייחודית ויפה (הנחה על מגש עץ של נתח בקר טרי בצירוף רטבים ייחודיים ומומלצים), המחירים של המנות הראשונות וכמו כן גם של המנות העיקריות הינו בר השגה ולא מוגזם כפי שנהוג במספר מסעדות בשרים אחרות.

לסיום הארוחה בחרתי בקינוח מתפריט הקינוחים המצמצם אך מפנק שקיים במסעדה, לא התאכזבתי וכמובן ליוויתי את כל הארוחה יחד עם בקבוק יין תוצרת כחול לבן אשר בחרתי גם כן בעצת המלצרית האדיבה במסעדה, ניתן גם להביא יין מהבית תמורת דמי חליצה לטובת אניני הטעם בקרבכם.

לסיכום, במידה ואתם מחפשים מסעדת בשרים טובה ואיכותית שתספק לכם שירות טוב ואדיב יחד עם בשר טרי ואיכותי אשר בושל או נצלה היטב על ידיי מומחי הבשר של המסעדה, ולצד הבשר המסעדה מתפקדת גם כן בתור בר אשר מציג תפריט אלכוהול מגוון עם מחירים הגיוניים,, אז מומלץ לכם לבדוק את הסטייק-בר/בשר הבשרים ריו גרנדה אשר ממוקם ברחוב הרצל 4 בתל אביב.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב