25/10/2020

מחקר חדש קובע: מדוע גם בעידן של היום גברים יותר מצליחים מנשים

shutterstock_228743818

מגזין PsycholoyToday פרסם מאמר לפני מספר שבועות המסביר מדוע גברים בעידן של היום עדיין יותר מצליחים מנשים. נשים עדיין לא משתוות לגברים במרוץ ההצלחה היום יומי שכולנו חווים לפי מחקרים שנעשו במגוון מדינות על מגוון מגזרים ואוכלוסיות שונות. כתבה זו לא באה להקניט את המין הנשי אלא לתת לכן מספר טיפים קטנים שיעזרו לכן להיות הרבה יותר מוצלחות

  1. אנחנו יותר מידי מודאגות ממה שחושבים עלינו

האם אי פעם שאלת את עצמך שאלות כמו : למה אף אחד לא אוהב אותי, למה אף אחד לא לוקח אותי ברציונות או מה יהיה אם אכשל במשהו שאני מנסה לעשות. כאישה אני יודעת שזה באופי שלנו אנחנו פשוט מודאגות מלידה, אנחנו חושבות תמיד יותר מידי, ועל כל מחשבה שנכנסת לנו לראש אנחנו יוצרות סרט שלם, במיוחד אם מדובר בהחלטה משמעותית. אין שום דבר רע בזה אך ברגע שהמחשבות האלה תוקפות אותנו זה גורם לנו להטיל ספקות בעצמנו וברגע שיש לנו ספק, אפילו הקטן ביותר אנחנו תמיד נחפש את המקום הבטוח ביותר שאנחנו יכולות להשיג, ובדרך כלל ההחלטה שנקבל תהיה להישאר במקום ולא לעשות דבר.

בשביל למנוע זאת כל מה שעלינו לעשות זה להכריח את עצמנו לא להיכנס למחשבות האלה. תתחילי בזה שקודם כל תהיי מודעת לבעיה הזאת, ברגע שאת מודעת לה ויודעת שזה מה שעוצר אותך מלהצליח בחיים, חצי עבודה כבר עשית. נסי לדמיין את השלב הסופי בתוכנית שלך ואת ההצלחה שאת הולכת לחוות, אל תייחסי יותר מידי חשיבות למחסומים שבדרך, דברים בדרך כלל יסתדרו מעצמם.

  1. את תמיד שואפת לשנות את עצמך

תמיד חשוב להקשיב לדעותם של אחרים ולקבל מהם השראה. יותר מכך תמיד חשוב להסתכל על אנשים שהיו באותו מעמד כמו שלך ושינו את חייהם כמו שאנחנו רוצים לשנות אותם. אך הטעות הגדולה שלנו היא שאנחנו רואות את אותם אנשים ומנסות לחקות אותם.

לחקות אדם שאת מעריצה יכול להתפרש בסגנון הלבוש שלו, באישיות שלו, ובצורה שבה הוא מנהל את החיים והעסק שלו. הבעיה העיקרית בזה היא שברגע שאת עושה את זה, באותה שנייה את מבטלת את כל התכונות והיתרונות שלך, זכרי לכל אדם יש את הכישורים המיוחדים שלו.

וכן, את יכולה להשיג את כל מה שאת רק רוצה ולסלול לעצמך את הדרך להצלחה בעזרת הכישורים שלך. את לא צריכה להעתיק את הסטייל, הדיבור או תכונות אחרות על מנת להגיע להצלחה. תשתמשי תמיד ביתרון היחסי שלך על מנת לדחוף עצמך קדימה במקום לנסות ולהעתיק מישהו אחר.

  1. את מוסחת מכל פרט קטן

אם על כל פעם שהייתי רואה כותרת בסגנון: 10 טיפים שישפרו לך משמעותית את הסטייל, 5 פריטים שכל אחת צריכה בארון הייתי מקבלת שקל אחד, בטוח שכבר היו לי כמה מאות אלפים. אלו בדיוק הדברים הקטנים שמונעים ממכן להצליח. תחליטי לבד על איך הסטייל שלך אמור להיראות, איך השיער אמור להיראות וכך בעצם את תוכלי להביא את האמת שלך לידי ביטוי ואנשים אוהבים את זה.

  1. את תמיד תבקשי רשות

את לא באמת תבקשי רשות במילים, אבל המחשבה שאת עומדת להתמודד לבד עם ההחלטות שלך מפחידה אותך עד מוות. את יודעת שלא תקבלי שום התנגדות מאף אחד, אך בכל זאת את תמיד תבחרי לשאול כדי לתת לעצמך את הביטחון הזה – וזה עוד אחד מהגורמים שמעקבים אותך. זכרי תמיד מנהיגים אמיתיים יודעים להתמודד עם הפחד לבדם.

תרימי את הראש, תמשיכי ולעולם אל תתייאשי, בדרך כלל תצטרך יותר מבעיטה אחת כדי לשבור את הדלת.

לסיכום: אני לא אומרת לכן להתנהג כמו גברים, הדרך היחידה שתצליחו בה היא אם תהיי את עצמך. מה שאת צריכה לזכור זה להתעלם מהסחות הדעת היום יומיות שאת רוב הגברים הם לא מעניינות.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב