15/12/2017

מה עושים הקיץ? שפע פעילויות לקיץ 2014 בתל אביב

לנה דל ריי. צילום: יח"צ

הקיץ הקרוב הולך להיות לוהט במיוחד, ולא רק מבחינת מזג האוויר. השנה, שפע פעילויות לקיץ 2014 בתל אביבי, רשימת האירועים הקיציים המתוכננת מרשימה פי כמה מאשר בשנים עברו, כך שדומה שכל אדם יוכל למצוא את החוויה המתאימה לו ביותר. הופעות, תערוכות, אירועי בידור, פעילויות לכל המשפחה – הכול נכלל בתפריט הקיצי של 2014. לפניכם מספר המלצות לאירועים המובילים של הקיץ.

לנה דל ריי (צילום: יח"צ)

לנה דל ריי (צילום: יח"צ)

לנה דל ריי בהופעה

לנה דל ריי היא זמרת ויוצרת אמריקאית, הנחשבת לאחד השמות החמים ביותר בעולם המוזיקה כיום. מאז סינגל הבכורה הסנסציוני, Video Games, היא זכתה להתעניינות עצומה בעולם, והצליחה לשלב, באופן שבהחלט אינו מובן מאליו, בין אהדת הקהל לזו של המבקרים. אלבום הבכורה שלה, Burn To Die, הושק בתחילת 2012, ומספר מכירותיו עד כה בעולם עולה על שבעה מיליון.

המופע בישראל, שיתקיים ב-20 לאוגוסט בגני התערוכה בתל אביב, הוא במסגרת מסע ההופעות לקידום אלבומה החדש של דל ריי, UltraViolence. חוויה מובטחת לכל חובבי המוזיקה.

תערוכות בתל אביב

מתוך תערוכת הטיטאניק (צילום: יח"צ)

מתוך תערוכת הטיטאניק (צילום: יח"צ)

גם השנה נפתחות בישראל מספר תערוכות בקנה מידה עולמי. את מרכז תשומת הלב תופסת תערוכת הטיטניק, אשר מוצגת בין התאריכים 7.6 ל-23.8 בגני התערוכה בתל אביב. המדובר הוא בתערוכה מושקעת, שעלות הבאתה לארץ מוערכת בכשני מיליון דולר, ואשר כוללת שחזור מדויק של חדרי ספינת הפאר שטבעה בהפלגת הבכורה שלה, מאות שרידים מקוריים שהוצאו ממצולות הים, סרט דוקומנטרי, אפשרות לסיורים מאורגנים ועוד.

תערוכה מסקרנת נוספת היא תערוכת העיצוב הבינלאומי, שתיערך אף היא בגני התערוכה בתל אביב, בין התאריכים 15-17.7. תערוכה זו כוללת בתוכה את כל מה שנדרש לעיצוב ולשיפוץ הבית, פרי ייצורם ותכנונם של 150 מציגים מכל רחבי העולם. זהו המקום בו ניתן ללמוד על חידושים, טרנדים, טכנולוגיות ופתרונות לבתים, לקבל ייעוץ מקיף בנושא וליהנות ממבצעים משתלמים.

ואיך אפשר בלי יין?

מתקדמים לחודש נובמבר – הרביעי עד השישי לחודש, ליתר דיוק – ולאירוע מסקרן אחר המתקיים במרכז הירידים תל אביב. אירוע היין והקולינריה הגדול בישראל, Wine & Dine Tel Aviv, מיועד לחובבי האוכל, הבישול והיין, ואמור לכלול מתחמים דוגמת מרתף יינות, רובע בייקרי (מתמקד במאפים), רובע מתוק (ממתקים וקינוחים) ועוד. האירוע מאפשר ללמוד על כל החידושים בתחום, לקחת חלק בהרצאות ובסנדאות מעשיות במגוון נושאים, וכמובן – לטעום לא מעט.

כבר מסקירה זו של תערוכות והופעות בתל אביב, המציגה את המיטב אך ממש לא את כל האפשרויות, ניתן ללמוד לא מעט על החוויה הגדולה הצפויה לכל אחד מאיתנו בקיץ של 2014. אז איזו פעילות הכי מדברת אליכם?

שתפו את כתבה Email this to someoneShare on LinkedInShare on StumbleUponPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב