05/08/2020

מדבקות קיר - כך תשדרגו את החדר בקיץ

מדבקות קיר לעיצוב הבית

אתם מתבוננים על חדרי הבית, ומבינים שחסר בהם משהו. פריט מסוים שיגדיל את הרושם האסתטי המתקבל, ייצור אווירה מסוימת ויהיה ניתן להשגה במחיר שווה לכל נפש. בשנים האחרונות, הבינו לא מעט משפחות ישראליות שאותו פריט בהחלט יכול להיות מדבקות הקיר למיניהן, המאגדות בתוכן שורה ארוכה של יתרונות. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על הטרנד הזה.

(מדבקות קיר של אנשי צבא. תמונה: spincollective)

(מדבקות קיר של אנשי צבא. תמונה: spincollective)

קווים לדמותן של המדבקות

מדבקות קיר, כפי שניתן בוודאי להסיק משמן, הן מדבקות צבעוניות, במגוון צורות או ציורים, שנועדו להיות מושמות על הקיר. ברוב המקרים, יהיו מדבקות אלה עשויות ויניל, והן יגיעו בצורה של גיליון אחד, אשר האלמנטים שבו, המיועדים להדבקה, נחתכו על ידי לייזר. המשמעות היא שאת חלקי המדבקות ניתן לפזר לכל אורך הקיר, על פי התפיסה העיצובית או הרצון של האדם שחי או עובד בחדר.

מעבר להגדרה הראשונית הזו, חשוב להדגיש שמדובר בעולם ומלואו: ראשית, ניתן לבצע את ההדבקה על קיר מכל סוג, בין אם בטון, אבן או עץ, אך גם על גבי רהיטים מסוגים שונים, דלתות, מראות וכן הלאה. מה שחשוב לא פחות הוא שמגוון האפשרויות כאן פשוט אינסופי, שעה שהמדבקות נחלקות למספר רב של קבוצות (נוף אורבני או טבעי, פרחים, חיות, משפטים, רטרו וכיוצא בזה), או אפילו מיועדות לראש לחדרים מסוג מסוים: ברור שמדבקות למשרד יהיו שונות מאשר אלה המיועדות למטבח, או שישנם לא מעט הבדלים בין מדבקות קיר לחדרי תינוקות ביחס לבני נוער.

כל היתרונות של מדבקות קיר

מעבר להיבט האסתטי שלהן, כוללות מדבקות קיר מעוצבות לחדר ילדים או לבית הספר מעלות עיקריות. זהו פריט הזמין מאוד לעיצוב הבית, וכזה המציע מידה לא מבוטלת של גמישות: תעיד על כך העובדה שהמדבקות האיכותיות יותר עשויות מחומר הניתן להסרה, מה שמעניק את האפשרות לתיקונן של טעויות הנעשות במהלך ההדבקה. חלק מהחברות הפועלות בתחום מאפשרות לבצע את הליך ההזמנה באמצעות אתר האינטרנט בלבד, לרבות בחירת סוג המדבקה הספציפית והמידות שלה, ולקבל המשלוח בדואר, בתיק מעוצב, תוך מספר ימי עבודה בלבד.

כשמדברים על מדבקות קיר, לא ניתן להתעלם גם מההיבט הכלכלי שלהן, שעה שהמציאות מראה שזהו פיתרון זול לעיצוב הבית, פי כמה מאשר אלטרנטיבות רבות אחרות הנמצאות בשוק. העובדה שאת המדבקות יכול כל אדם לשים על הקיר שלו, ללא בעל מקצוע ואפילו ללא מדריכים מפורטים הזמינים באינטרנט (הגם שאלה קיימים, כמובן), מביאה לכך שעלויות ההתקנה, שעלולות להגיע למאות שקלים, נחסכות כאן.

(מדבקת קיר תווי המוזיקה. תמונה: badasswalldecals)

(מדבקת קיר תווי המוזיקה. תמונה: badasswalldecals)

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב