25/11/2020

לפי דעתי

הבית הלך של ביבי

אז ככה. זאת רק דעתי האישית כן? אבל ביבי נתניהו נכשל. הוא נבחר בשנה שבה ענייני החברה בערו כמו שדה קוצים ביום קיץ, אלפים יצאו לרחובות וחלקם ישנו באוהלים וחלקם הקטן עדיין עושה זאת (מאהל ארלוזורוב), אנשים צעקו שאין מספיק כסף לחיות כאן והכול נורא קשה…

אז מה קרה?

מגיש טלויזיה יפיוף נבחר להיות שר האוצר וביבי הבטיח ככה וככה דברים והמון חיבוקים ולחיצות ידיים…וזהו בעצם.
ביבי הוא ראש הממשלה הכי רחוק מהעם, נפשית ופיזית. והדבר היחידי שהוא עושה זה להביע סימפתיה כלפי העם הנבחר ואז הוא חוזר אל מול האח הבוער בווילה בקיסריה ו\או בירושלים ברחוב עזה ו\או במעון הרשמי של ראש הממשלה בירושלים. ועכשיו גם מסתבר שהממשלה תחזור לדון בהקמת “הבית הלבן” הישראלי (מישהו אמר אמריקניזציה?)
שש-מאות וחמישים מיליון ש”ח יעלה הפרוייקט הגראנדיוזי הזה.

ומאיפה הכסף יגיע?

מהמיסים כמובן. יתרה מכך, מי יקים את הוועדה שתדון בהצעה? מר ביבי נתניהו בכבודו ובעצמו יבחר את יושבי הוועדה בפינצטה כדי שהפרויקט אכן יצא לפועל…נהדר.

כל זה היה רק הקדמה למה שבאמת מעצבן אותי. מר ראש הממשלה, יש לך את התפקיד הכי חשוב במדינה. אתה מנהל אותה. זה לא עסק רגיל ולא חברת הייטק מצליחה. זאת פאקינג מדינה, וזאת מדינה שמנוהלת לא בהצלחה יתרה אם יורשה לי להגיד. אני מצפה ממך לעבוד 24 שעות, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה רצוף בלי הפסקה! אין מה לעשות, זה לפי דעתי התנאי שרה”מ צריך לעמוד בו בשביל לנהל את המדינה, ולהושיב אותה על המסלול הנכון.

 

למה אתה לוקח ימי כיף לך ולמשפחה שלך ולכל אנשי המשרד שלך? ועוד על חשבוני? בתור אזרח ישראלי אני לא מוכן שתיקח יום כיף. אתה צריך לשבת במשרד ולתקן את הדברים המקולקלים במדינה הזאת שהלכה קאפוט.
אתה רוצה להיות ראש ממשלה? אז תעבוד ותקרע את התחת בשביל אלה שבחרו בך ולא תנוח אפילו לשניה אחת! תנאי לא אנושי אתה אומר? שים את המפתחות בצד, ותמלא טופס טיולים, תחזיר ציוד ולך הביתה. נבחרת ע”י האזרחים להזכירך ולא זכית בהגרלה כל שהי. אנחנו בחרנו בך אז תעשה מה שטוב לנו ולא מה שטוב לך.

לסיכום, ציטוט מפי סרג’ טנקיאן סולן “סיסטם אוף א דאון”:

?You, what do you own the world
?How do you own disorder
Now, somewhere between the sacred silence and sleep
!!! Disorder

תגיות הכתבה

1 תגובות

  1. asi ace
    להגיב

    אני לא חסיד שלו (ההיפך) אבל העם כשל בכך שבחר בו ובפרזנטור של הבנק.

    אני בטוח שאתה איש טוב ואני מחשיב את עצמי כאדם טוב אולם לצערי אנחנו מוקפים באנשים פחות טובים שבחרו בזינים האלה וקיבלו את מה שמגיע להם.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב