29/11/2020

תרופה למכה: לעבור שלבים בקנדי קראש בקלות

candycrushcheat

אם אתם בעלים של סמארטפון או שיש ברשותכם חשבון ברשת החברתית פייסבוק, סביר להניח שנתקלתם לפחות פעם אחת במשחק "קנדי קראש" במהלך השנה האחרונה. אז מה זה בעצם "קנדי קראש"? מדובר על משחק שבו עליכם ליצור שורות של סוכריות, על מנת לפוצץ אותן ולעבור את המשימה של אותה שלב. מעת לעת החברה שיצרה את המשחק, מוסיפה עוד ועוד שלבים וכל שמתקדמים במשחק, נתקלים בשלבים שיותר ויותר קשה לעבור אותם.

כמו בכל משחק רשת, גם במשחק הקנדי קראש, יש באפשרותכם לרכוש "בוסטרים", שיעזרו לכם לעבור את השלבים בקלות רבה. למה בעצם צריך לרכוש את אותם בוסטרים? בגדול, אין שום צורך לרכוש את אותם בוסטרים על מנת לעבור את השלבים במשחק. כל שלב ושלב, ניתן לעבור אותו בהצלחה ללא אותם בוסטרים, כמובן שאתם זקוקים להרבה מזל, בכך שהסוכריות יסתדרו בסדר נכון ויעזרו לכם לעבור את אותו השלב בקלות רבה. אבל לעתים קרובות, אתם מגיעים למצב שאתם תקועים בשלב מסוים כמה ימים ולא מצליחים לעבור אותו.

המשחק שכבש את העולם. (תמונה: David Guo , אתר: flickr)

הדרך הקלה לניצחון

אז אם נתקעתם בשלב מסוים או שאתם מתים לעקוף את אחד החברים שלכם במשחק, יש לכך פתרון פשוט מאוד. בגלל הפופולריות הרבה של המשחק, אנשים רבים, ניסו לפתח דרכים ל"רמות" את המשחק. כולם מכירים את הדרך שבא ניתן להעביר את השעון בסמארטפון קדימה, על מנת להשיג עוד חיים בלי לחכות. אבל הפתרון הטוב ביותר מגיע אליכם בצורה של סקריפט לדפדפן פיירפוקס של חברת מוזילה. כדי להפעיל את הסקריפט המדובר, יש להשתמש אך ורק בדפדפן מוזילה. מדובר על סקריפט שמעניק לכם ללא הגבלה את כל הבוסטרים שיש במשחק וגם מעניק לכם חיים ללא הגבלה. עם הסקריפט הזה, לא תתקעו עוד על שלבים קשים שנראה שלא ניתן לעבור אותם וגם לא תצטרכו לחכות יותר בשביל לקבל חיים נוספים כל חצי שעה.

 

את הסקריפט המדובר ניתן להוריד מהאתר הבא: http://leethax.net/extension. יש להתקין את הסקריפט דרך הקישור באתר המצורף, לאשר אותו בדפדפן הפיירפוקס, להיכנס למשחק דרך הפייסבוק ופשוט ליהנות מאותם בוסטרים ללא עלות. כמובן שכדי לשמור על עניין במשחק לא מומלץ להשתמש בבוסטרים בכל שלב. רק כאשר אתם נתקעים בשלב מסוים מספר ימים, כדי להשתמש באותם בוסטרים על מנת לעבור את אותו השלב.

צפו בסרטון הבא על מנת לראות איך הסקריפט עובד:

 

*תמונה ראשית Nguyen Hung Vu  מאתר flickr.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב