10/04/2020

למה לשלוח ילד לקייטנת גלישה?

shutterstock_542646289

ישנן קייטנות רבות ונפלאות אליהן ניתן לשלוח ילדים כדי שיעבירו את זמנם, שיכירו חברים ושיצברו חוויות בדרך שאין שנייה לה. אחת מהקייטנות הייחודיות והמהנות ביותר אליהן מספר הולך וגדל של הורים בוחרים לשלוח את ילדיהם היא קייטנת גלישה. בקייטנה מסוג זה, ילדים יכולים ללמוד על הים ועל מה שהוא טומן בחובו, על ילדים אחרים והכי חשוב – על עצמם.

למה דווקא קייטנת גלישה?

הורים רבים שואלים את עצמם לאיזו קייטנה לשלוח את ילדיהם כך שייהנו בה וגם ילמדו משהו על הדרך. קייטנת של גלישה עונה בדיוק על הצרכים הללו ועל עוד רבים אחרים, והיא משאירה את חותמה למשך זמן רב ויש לה אינספור יתרונות:

  1. כושר גופני – כושר גופני הוא חשוב בכל גיל, ופיתוח מודעות אליו משלב צעיר בחיים היא חיונית. בקייטנת גלישה ילדיכם יוכלו לחזק את גופם בצורה מהנה וללמוד על החשיבות של כושר. אימון מספר פעמים בשבוע הוא חשוב, וכאשר ילדים לומדים על כך מגיל צעיר, יהיה להם קל יותר להתמיד בכושר גופני כאשר הם יתבגרו, מה שיאפשר להם להיות בריאים.
  2. לימוד יציבה – יציבה נכונה היא חיונית לאורח חיים בריא ולמניעת בעיות בגב, שנוצרות לעתים בגיל ההתבגרות. גלישה מסייעת לילדים ללמוד כיצד לייצב את גופם בצורה נכונה, תורמת לחיזוק שרירי הגב ולתמיכה בעמוד השדרה ויכולה למנוע בעיות עתידיות באזור הזה.
  3. בניית ביטחון עצמי – ילדים נמצאים בגיל שברירי שבו הם לומדים על עצמם ולעתים שומעים ביקורת מבחוץ שמחזקת ספקות עצמיים. כדי לקלף מעליהם את חוסר הביטחון הזה, חשוב שהם ילמדו דברים חיוביים על עצמם, יפתחו לאחרים ויעסקו בפעילות שמחזקת את ביטחונם. כל אלו מתאפשרים בקייטנת גלישה בה ילדים מתחזקים מבחינת ביטחון עצמי ולומדים לסנן ספקות, להתמיד ולדבוק במטרה.
  4. עיסוק בתחום חיובי – בגלל היותם שבריריים, ילדים נוטים להיות גם נוחים להשפעה ועלולים להתחיל לעסוק בפעילויות שליליות בגלל לחץ חברתי. קייטנה של גלישה מאפשרת להם ללמוד לעסוק בפעילות חיובית באמצעותה הם יוכלו למלא את זמנם ולא יצטרכו לעסוק בדברים אחרים.
  5. לימוד על איכות הסביבה – מצב הסביבה והעולם הם חשובים לעתיד הילדים ובקייטנת גלישה הם לומדים על הים ועד כמה חשוב לשמור עליו. פעילות זו מאפשרת להם ללמוד על איכות הסביבה ועל השפעתה עליהם, כך שיוכלו לשמור עליה בעתיד.

קייטנות הן תמיד מהנות לילדים, אך כדי להפוך את החוויה לבלתי נשכחת, מומלץ לתת לילדים לנסות קייטנת גלישה שתחדיר בהם ערכים חיוביים ושתיחרט בזיכרונם לנצח.

 

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב