25/10/2020

לאכול טוב: מסעדה לאירועים קטנים

Serving tasteful food

אז הנה הגיע הזמן שאתם מחפשים אחר מקום לאירוע שלכם. אתם לא מעוניינים לבזבז סכומי כסף גדולים, בגלל שמדובר על אירוע קטן כמו ברית, בריתה או אולי אירוע משפחתי קטן אחר. גם אם תחפשו המון זמן, לא תמצאו אולם או גן, שישכיר לכם רק חלק מהמקום ואתם תאלצו לשלם עבור השכרה של כל המקום, למרות שאתם צריכים רק שטח קטן ממנו.

עריכת אירוע במסעדה

בשנים האחרונות ניתן לראות טרנד חדש בתחום האירועים בישראל, בשם מסעדות לאירועים. אנשים רבים בוחרים לשכור מסעדה לצורך עריכה של אירוע קטן. מסעדות רבות מאפשרות בזמנים מסוימים, לסגור מראש את המסעדה לטובת אירוע קטן. רוב המסעדות שנוהגות לעשות כך, יכולות להכיל אירועים קטנים של עד 100 איש ולעיתים למעלה מ-100 איש. מסעדות רבות, מציעות מחירים מעולים כאשר אתם רוצים לערוך אירוע קטן. הן עושות זאת על מנת למשוך לקוחות לערוך את האירוע הפרטי שלהם אצלן.

 

iStock_000004548106XSmall

מנה במסעדה (תמונה: Istock)

היתרונות בעריכת אירוע במסעדה

מסעדה היא מקום קטן ולפי כך, התשלום הוא בהתאם. אין צורך לשכור אולם אירועים או גן אירועים, שיכולים להכיל 500 איש, בשביל אירוע של 100 או 80 איש. אף אחד לא רוצה לשלם לחינם סכומי כסף גדולים, בלי לנצל את מה שמקבלים עבור הסכומים האלו. אבל גולת הכותרת בעריכת אירוע במסעדה, היא האוכל. ברוב המסעדות בארץ, ישנו שף אשר מנצח על צוות המטבח. כאשר אתם בוחרים לערוך את האירוע שלכם במסעדה, אתם מקבלים את המנות שהמסעדה מגישה לאורחי המסעדה ומדובר על רמה גבוהה מאוד של אוכל. בנוסף, בגלל שמדובר על אירוע קטן, בכל מנה, נין למצוא כמות גדולה של השקעה והטעם הוא מעולה.

 

iStock_000002865600XSmall

מנה בשרית באירוע (תמונה: Istock)

 

בעלי מסעדות רבות בכל רחבי הארץ, התחילו להבין את הכח הכלכלי בעריכת אירועים קטנים במסעדה. בעלי המסעדות מעדיפים לסגור ת המסעדה לקהל הרחב, בשביל לערוך אירוע סגור במסעדה. ככה במקום לקבל מסעדה חצי מלאה, הם מקבלים אירוע שממלא את המסעדה עד אפס מקום. בצעד זה, הם מרוויחים יותר לקוחות והם יודעים שאם הרושם שישאר לאורחי האירוע יהיה טוב, ככה יש סיכוי גדול שעוד אנשים יבחרו לערוך את האירוע הבא שלהם במסעדה שלהם.

 

תמונה ראשית Istock

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב