23/09/2020

ישראל טאייב מסביר על מקסום רווחים בעסק

9830734_s

לא מעט בעלי עסקים נוטים לחשוב, כי על מנת למקסם את הרווחים של החברה, עליהם "להפיל" כמה שיותר עבודה על כמה שפחות עובדים ובכך להביא לחיסכון בעובדים תמורת אותה כמות עבודה.

ישראל טאייב, מומחה לייעוץ פיננסי מסביר כי זוהי טעות לחשוב כך, מכיוון שבדרך זו בעל העסק מפסיד הפסדים אנושיים לצד כלכליים.

במידה ובעל עסק רוצה באמת למקסם את הרווחים בחברה שלו, הוא צריך לדאוג ראשית שיעמוד לרשותו מספר עובדים לא בהכרח מצומצם, אלא מספר עובדים לו הוא זקוק, ובעיקר עובדים בעלי פוטנציאל ו"רעב" להצליח. בנוסף, במידה ובעל עסק מפזר משימות רבות מידי עבור מספר מועט של עובדים, הוא עלול לחוש בשחיקה של העובדים ובעיקר לאחר הזמנות מכיוון שהעובדים אינם יכולים לעמוד בקצב.

ישראל טאייב מציע מספר פתרונות על מנת למקסם רווחים

בעידן בו, יש לבעלי העסקים המון הוצאות החל ממשכורות, תשלומים לספקים, שיווק, מע"מ ועוד המון הוצאות נלוות אחרות, בעל העסק צריך שראשו יהיה נקי על מנת לקדם את העסק ולא להתעכב על כל הזמנה שנכנסת לחברה. ישראל טאייב, מציע פתרון לבעלי עסקים שמחפשים עובדים יעילים במיוחד, דבר שלא יכול להיעשות מבלי הכשרה מתאימה מטעם החברה ובעיקר להתאים את פרופיל העובד לצרכי החברה.

שנית, בעל עסק אשר רוצה למקסם את הרווחים שלו צריך לדאוג לכך שיהיו מסביבו מספיק מומחים אשר ידאגו לכך שהחברה תמשיך לעבוד ביעילות ובעיקר תמשיך להיות רלוונטית בשוק. מלבד בעלי המקצוע ההכרחיים של בעל עסק שהם רואי חשבון, עורכי דין וכד' בעל עסק צריך שיעמוד לצדו יועץ עסקי אשר יעזור לו להתמקד במטרות העסקיות החשובות של העסק.

הדבר החשוב ביותר שעליכם לזכור בכל הנוגע למקסום רווחים, הוא שמלבד מצב השוק, בו עליכם להיערך בתאם, עליכם לזכור שכסף מגיע בעקבות יצירתיות ותכנון נכון של כסף. כלומר, ישנם בעלי עסקים רבים נופלים עקב תזרים מזומנים שאינו נכון, זה יכול להתחיל בהלוואה מהבנק ובהחזרים הגבוהים שהחברה אינה יכולה לעמוד בהם.

ישראל טאייב, אשר מתמחה בייעוץ עסקי ובליווי פיננסי לחברות, מסביר כי ישנה חשיבות רבה לקביעת תכנית עסקית רלוונטית אשר תקבע מראש מהו אותו תזרים מזומנים לו זקוקה החברה. זה מתחיל ממסגרת האשראי שמקבלים מהבנק ועד להלוואות השונות שלוקח בעל העסק על מנת למנף את החברה. לקבל הלוואה זה חשוב, אך בעיקר חשוב להחזיר את הלוואה ובעיקר להביא עוד רווחים לחברה אשר ישמשו כ"הון עצמי" של החברה ולהגיע לידי מצב שהחברה לא זקוקה יותר להלוואות מגופים פיננסים שונים.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב