24/11/2020

טרנדים חדשים בתחום הכושר

טרנדים בכושר - whathot

נמאס לכם מחדר כושר? לא רואים את עצמכם רצים כמה קילומטר בשמש? קבלו הצצה לטרנדים החמים ביותר היום בתחום הכושר. אנו בטוחים שלפחות אחד מכם ימצא חן בעיניכם ויגרום לכם לקום מהכורסא ולהתחיל להתאמן.

אימון HIIT High intensive interval training

זהו אימון אינטרוולים בעצימות גבוהה השורף מספר רב מאוד של קלוריות, גם לאחר השיעור. זהו אחד הטרנדים החמים ביותר היום בעולם לאימון. בשיטה זו, האימון מתחלק למספר חלקים (מקטעים) אינטנסיביים מאוד, כאשר כל אחד נמשך מספר דקות בודדות בלבד, ובין כל אחד מהם ישנה מנוחה קצרה של כמה שניות. הם חוזרים על עצמם מספר פעמים. אימונים אלו משפרים פלאים את הסיבולת האירובית והאנאירובית. מאמנים בשיטה זו טוענים שגם רבע שעה אימון מספיקה והיא מתאימה לאנשים שאין להם אפשרות להקדיש שעה לאימון כל יום. אימון זה אפשר לבצע גם בבית.

טוורקינג

אם אתם מתחברים לריקוד, בטוח תתחברו לטרנד הטוורקינג שכבש כבר הרבה מאוד בנות. מדובר בסגנון ריקוד הכולל הרבה מאוד נענועי אגן. סגנון ריקוד זה הגיע אלינו מתרבות ההיפ-הופ ובנות רבות רוצות לדעת איך לרקוד כמו הגדולות מכולן ריהאנה וביונסה. זוהי בהחלט אלטרנטיבה למי שמחפש אימון המשלב ריקוד והוא לא זומבה. השיעור אומנם מתמקד בעבודת הישבן אך הוא משלב עבודה רבה על שרירי הליבה, הירכיים והגב התחתון. יש שירימו גבה ויגידו שיש בריקוד פן סקסיסטי, אך זהו אימון כושר לכל דבר ורוב הסיכויים שתצאו משם מזיעים.

TRX

אומנם זה אינו טרנד חדש בתחום הכושר, אך הוא אחד האוהבים ביותר על המתאמנים ברחבי העולם. האימון אינו דורש כלום מלבד הרצועות עצמן. בעזרת הרצועות הללו ניתן לבצע אימונים בדרגות קושי שונות, בכל מקום כמעט ובכל שעה ביום. קיימים אינספור תרגילים כאשר כל אחד מהם עובד על קבוצת שרירים אחרת. את המוצר המציא רנדי הטריק שרצה למצוא שיטת אימון בזמן שירותו בחייל הקומנדו האמריקאי. העיקרון העומד מאחורי השיטה הוא עצם העבודה על משקל הגוף.

אימון קבוצתי

אנשים רבים אינם אוהבים ללכת לחדרי הכושר כיוון שהם מרגישים מנוכרים אל מול המכשירים העצומים. בתור אנשים חברתיים אנו אוהבים להיות בחברת אנשים נוספים הנמצאים איתנו תחת אותה סירה. לכןף אחת השיטות היעילות ביותר לשמירה על כושר והתמדה היא אימון בקבוצה. תוכלו לבחור באחד האימונים שיותר מדברים אליכם ולהצטרף לקבוצות המבצעות אותו. קיימות קבוצות רבות של ריצה, רכיבה, שחייה ועוד.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב