26/10/2020

טיפים להיכנס לכושר בעונת החורף

כושר בחורף

מי לא רוצה גוף חטוב, מעוצב ושרירי? מי לא מעוניין לעבור ברחוב ושכל העיניים יהיו מופנות אליו? אז ממש לפני שהקיץ מגיע ונוכל לפשוט מעלינו את הסוודרים והמעילים ולתת קפיצה קטנה לים, יש כמה דברים שעלינו לבצע.

אין מה לעשות, בחורף אנחנו מרשים לעצמנו לאכול הרבה יותר. הבגדים רחבים יותר, אנחנו פחות יוצאים מהבית ולכן ההשקעה במראה שלנו יורדת. הבעיה מתחילה כשאנחנו מבינים שהקיץ מתקרב, אנחנו בוודאי נרצה להרגיש קלילים ובטח ובטח להיראות טוב בבגד ים. השמש החמה מקשה עלינו מספיק ולא נרצה שמשקל גופנו יעיק עלינו עוד יותר. בדיוק בגלל זה החורף הוא הזמן הטוב ביותר להיכנס לכושר, כך שנגיע לקיץ רזים ויפים יותר. אבל איך עושים זאת? הנה מספר דרכים:

מספר דרכים להיכנס לכושר במהירות:

  • אכילה נכונה ומסודרת – הכל מתחיל ונגמר באוכל שאנחנו מכניסים לגוף שלנו. לא ביקשנו שתוותרו לגמרי על המאכלים שאתם אוהבים, אך כדאי שתשימו לב שלכל דבר שאתם אוכלים עכשיו יהיה השפעה על המראה שלכם אחר כך. לכן, נסו לשלב בתפריט שלכם יותר פירות וירקות, יותר חלבונים ופחות פחמימות, שומנים וסוכרים. אכלו בשעות מסודרות, לאורך כל היום והקפידו לא לדלג על ארוחות.
  • פעילות גופנית – נכון שבחורף אנחנו עצלנים יותר והגשם בחוץ לא מזמין אותנו לנעול את נעלי הספורט שלנו ולהתחיל לרוץ, אבל אם תחשבו על המטרה שלכם יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא את הכוחות לעשות זאת. מספיק שתבצעו פעילות גופנית חצי שעה ביום, שלוש פעמים בשבוע וכבר תראו תוצאות. לא כל יום במדינה שלנו מלווה בגשם ותוכלו למצוא את הימים האלה ולהתאמן. חוץ מזה שלא חייב לצאת החוצה בשביל להתאמן. יש מגוון עצום של סרטונים ביוטיוב ואפליקציות שיראו לכם איך עושים זאת בתוך הבית שלכם, ללא שימוש כלל באביזרים.
  • קבוצת תמיכה – יש המון קבוצות שמתארגנות יחד, בין אם לבצע פעילות גופנית ביחד ובין אם מדובר רק בתמיכה נפשית. אך אתם לא חייבים להירשם לקבוצות של שומרי משקל כאלה ואחרות, מספיק שתקבעו עם חבר אחד או שניים וביחד תבצעו את התהליך. קל הרבה יותר להתמיד כאשר יש מישהו נוסף איתכם שידרבן אתכם ואתם אותו להמשיך את התהליך.

לא להתייאש

נכון שאנחנו מעדיפים להישאר בפוך עם התנור וכוס התה החם, אבל חשוב לזכור כי הקיץ מתקרב בצעדי ענק, ואנחנו לא רוצים להגיע אליו ואז להבין שעלינו להוריד במשקל. לכן, עשו מאמץ קטן, אל תקבעו תוכניות אחרות והתחילו לזוז. והכי חשוב שלמרות הקושי שבדבר, אל תתייאשו! מבטיחים לכם שבסוף זה ישתלם לכם!

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב