10/08/2020

טבק לגלגול – הטרנד הישראלי החדש

טבק לגלגול

עם עליית מחירים מתמדת ומלחמה במעשני הסיגריות, נאלצים אותם מעשנים לחפש ולמצוא אלטרנטיבות. טבק לגלגול הוא האופציה הרלוונטית ביותר נכון להיום

במדינה היהודית שנקראת ישראל, הממשלה החליטה להטיל שוב ושוב מיסוי יתר על המידה על מוצרי טבק וחפיסות סיגריות של כל המותגים שיש, בגלל כך אזרחים מעשנים רבים החליטו לעזוב את החפיסה לטובת טבק לגלגול.

חיסכון כספי

רובם הגדול של המעשנים שמעשנים סיגריות בחפיסות ועוד לא עברו לעשן טבק לגלגול מודעים לכך שהם מפספסים הזדמנות לחסוך הרבה כסף, הם גם לא מודעים לכך שטבק לגלגול לפעמים גם יותר טעים וגם עוזר לפעמים להפחית את כמות העישון היומי בגלל הצורך לגלגל.

יתרונות וחסרונות

חשוב גם להדגיש שיש אולי כמה חסרונות למעבר הזה. יש אנשים שלא יודעים לגלגל כי הם לא למדו אף פעם כיצד לגלגל סיגריה. אנשים אלו יצטרכו ללמוד כיצד לגלגל ובפעמים הראשונות (עד שילמדו) זה יהיה מעט מתסכל אך אם מתרגלים בסוף מתרגלים ומגלגלים סיגריות ממש טובות! יכול להיות גם לא פשוט לבחור מותג מועדף, לא מעט מעשנים שעברו לעשן טבק לגלגול היו צריכים לנסות כמה מותגים שונים עד שמצאו את הכי מתאים עבורם. בין המותגים השונים ניתן למנות רק מותג ישראלי כחול לבן אחד בודד שנקרא טבק 25.

מוצרים נלווים בעבור טבק לגלגול

מוצרים נלווים של טבק לגלגול

עוד מידע חשוב

מי שיקנה את הטבק לגלגול בקיוסק יקבל בדרך כלל ניירות בחינם וישלם עוד כמה שקלים על פילטרים. מי שיקנה את הטבק ישירות מהמפיץ או בשווקים הפתוחים (למשל שוק הכרמל בתל אביב) יהנה מהנחה משמעותית. אבל על כל מקרה – המחיר של טבק לגלגול הינו זול הרבה יותר מהמחיר של סיגריות בחפיסות. מי שיעבור לעשן טבק לגלגול במקום חפיסות של סיגריות יחסוך לרוב כ-50% מההוצאה החודשית שלו הרגילה.

אז איך זה עובד?

יש כאן 3 אלמנטים, הטבק, הניירות והפילטרים. קונים את שלושתם ומתחילים לגלגל! ניתן למצוא ברשתות הוידיאו כגון YOUTUBE סרטוני עזר שילמדו אותם בכמה דקות כיצד מגלגלים סיגריה בצורה ידנית. יש גם מכונות מיוחדות שאנשים רבים מעדיפים לרכוש במקום לגלגל את הסיגריות בצורה ידנית.

תגיות הכתבה

1 תגובות

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב