25/11/2020

טבעות נישואין כקעקוע

נישואין מקועקעים

כולם להיזהר! שינוי חדש תוקף את מוסד הנישואין – טבעת נישואין כקעקוע. כן מה ששמעתם. במקום טבעת נישואין עשויה זהב או כל תכשיט חומרי אחר, זוגות רבים מחליטים לקעקע את טבעת הנישואין על האצבע.

בני זוג עם טבעת נישואין כקעקוע

בני זוג עם טבעת נישואין כקעקוע

 

היכן התחיל הטרנד?

אין ממצאים מדוייקים עליהם ניתן לומר "משם זה התחיל", כמו מנהג דתי מדת מסויימת, או פולחן מאוכלוסיה או איזור מסוים. נראה שהמנהג והטרנד החדש התחיל מאנשים פשוטים אשר אוהבים קעקועים, ומאמינים בזוגיות נצחית עד קץ הימים.

נישואין מקועקעים באום

נישואין מקועקעים באום

עד שהמוות יפריד?

ובכן לא בדיוק. מצד אחד כאשר אנו עושים קעקוע על הגוף אז נהוג לומר – "קעקוע נשאר לכל החיים", אך ידוע גם שקעקועים נשחקים ונעלמים עם הזמן. לכן גם אם בחרתם לבצע את הקעקוע עם בני הזוג "לכל החיים" תצטרכו לחזור למקעקע האישי שלכם בכדאי שיעבור עליו שוב ושוב ושוב… כל עוד הזוגיות קיימת.

עד שהמוות יפריד

עד שהמוות יפריד

יתרונות טבעת הקעקוע על האצבע

באופן כללי קשה קצת לקרוא לדבר ייתרון אבל בכל זאת ייתרון מובהק של הקעקוע על האצבע על פני הטבעת החומרית היא שזה תמיד שם. קשה יותר לרמות, ואני אסביר – אם במקרה של הטבעת החומרית (העשויה זהב, כסף, יהלום) כאשר אחד מבני הזוג רוצה להסתיר את היותו נשוי מכל סיבה שהיא, כל שצריך לעשות זה לשלוף את הטבעת מהאצבע, וזהו. ברגע אחד הבן אדם כבר לא נשוי, לא עונד טבעת נישואין ולא שייך יותר לממסד הנישואים. לעומת זאת כאשר יש קעקוע… תצטרכו להיות קצת יותר יצרתיים בנושא, או לבנות סיפור אחר לקעקוע במקרה והנושא יעלה על הפרק.

נישואין לנצח

נישואין לנצח

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב