24/11/2020

חשיבות של הסרת איפור לפני השינה

ניקוי הפנים לפני השינה - whathot

רגע לפני שאת הולכת לישון, יש עוד שאלה אחרונה שאת צריכה לשאול את עצמך: האם הסרת את האיפור לפני השינה? לפני שאת מזלזלת בשאלה, יש כמה דברים שכדאי מאוד שתדעי

אין מה לעשות, הפנים הם כרטיס הביקור שלנו וחשוב שנשמור עליהם. גם מזג האוויר בישראל, בין אם בקיץ או בחורף לא עושים לנו טוב לעור הפנים ושלא נדבר על הגיל שנותן את אותותיו. במהלך היום מצטברים לכלוך ותאים מתים על העור, ולכן חשוב מאוד לדאוג לשמור עליו ונלקות אותו וכמו כן להעניק לו לחות והזנה ע"י קרמים ייעודיים. ניקוי הפנים עוזר לשמירה על עור בריא, צעיר ורענן.

שמרי על עורך – שלבים בהסרת איפור

הסרת איפור לפני השינה היא פעולה חשובה ובנות רבות מזלזלות בה ולא מבצעות אותה מהתירוץ כי האיפור כבר ירד במקלחת או שהן פשוט עייפות מדי בשביל זה. אם את לא מתעצלת לצחצח שיניים לפני השינה אז למה שדווקא על החלק הזה תדלגי? את משקיעה כל יום זמן לא מבוטל בלהתאפר בבוקר ללימודים או לעבודה, מן הראוי שתקדישי מספר דקות נוסף בסוף היום להורדת האיפור וכך תשמרי על עור פנים רענן ובריא. בשביל הבנות שלא יודעות כיצד לנקות את הפנים מהאיפור, להלן השלבים:

שימוש במגבונים

השלב הראשון הוא השלב שכולכן ודאי מכירות, ורובכן ודאי מבצעות רק אותו – הסרת איפור עם מגבון מיוחד. כמובן שפעולה זו היא חשובה אך היא אינה מספיקה. ברוב המקרים המגבון אינו מסיר את כל האיפור וכמובן שאינו מחטא את הפנים בצורה מספקת.

מסיר איפור

לאחר שהשתמשתם במגבון מיוחד, השלב הבא הוא ניקוי באמצעות מסיר איפור מיוחד. קיימות חברות רבות המייצרות מוצר זה. חלק מהמסירים על בסיס מים, חלקם על בסיס שמן וחלקם משלבים מספר פעולות במוצר אחד.

חלב פנים

בסיס מתחליב שמכיל שומן ומומלץ לניקוי עור רגיל ויבש. התחליב ממיס לכלוך ושאריות איפור תוך הענקת לחות. את החלב מורחים ומנקים עם ספוגית מצמר גפן או פד להסרת איפור ולא במים.

מי פנים

תכשיר המגיע במצב נוזל האחראי להשלמת פעולת הניקוי שהתחלנו עם חלב הפנים. הוא מיועד לניקוי יסודי יותר כאשר מי הפנים אוספים לתוכם את הלכלוך, סוגרים ומחטאים את הנקבוביות וכמובן מאזנים את רמת החומציות המגנה על העור.

מסכות ופילינג

את השלבים שציינו קודם לכן יש לעשות באופן קבוע, על בסיס יומיומי. אחת למספר שבועות כדאי להעניק טיפול יסודי יותר לעור באמצעות שימוש במסכות ופילינגים. הפילינג אחראי להסרה יעילה יותר של עודפי התאים המתים המצטברים בנקבוביות, לחדירה טובה יותר של מוצרי הטיפוח וכן להחלקת העור, שיפור המרקם שלו וחידוש צמיחתו. המסכות מעניקות לעור לחות, הזנה והן סופחות את השומן שהצטבר על העור.

שימוש בקרם פנים לסיום

לאחר הניקוי כדאי למרוח קרם פנים, כאשר העור שלנו עדיין לח. אם תחכו שהעור יתייבש זה יקשה על הרכיבים הפעילים בקרם לחדור לעור ויגרום לו להרגיש שמנוני. קרם הפנים הוא הכרחי במיוחד למזג האוויר הישראלי כיוון שיש לחות רבה בקיץ והרבה יובש בחורף. בחרו קרם לחות המתאים לעונה בה אנו נמצאים וכמובן בחרו בקרם פנים המתאים לעורכם, הן מבחינת המרקם, שגרת האיפור והטיפוח וכן אם ידועה רגישות מסוימת.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב