05/08/2020

חופשות סקי באירופה

חופשת סקי

עם הגיעה של עונת החורף, הגיע הזמן לדבר על חופשות סקי באירופה. אגרנו לכם מספר המלצות על אתרים שווים במיוחד

אתרי הסקי הפופולאריים ביותר אינם קופאים על מקומם ונדמה כי ישנה תחרות מתמדת על אתרי סקי פופולאריים ואתרי סקי חדשים המתחלפים ללא הרף כאשר אתר סקי חדש עולה לאוויר וזוכה לקבל את מרב תשומת הלב של הגולשים המושבעים. גולשים בארץ אוהבים מאוד להשוות בין האתרים השונים ולמצוא את אתר הגלישה המועדף עליהם יותר מכל. אוהבי חופשות הסקי מדברים על אותה החופשה משך כל השנה ומחכים בקוצר רוח בין חופשה אחת לאחרת.

ישנם לא מעט אתרי סקי ברחבי העולם המתחרים על ליבם של הגולשים מדי שנה כאשר חלקם גוזרים יותר הצלחה ואילו אחרים – פחות. ההצלחה של חופשות סקי אירופאיות מושתתת בחלקה על ההנאה שאין שנייה לה המופקת מחוויית הגלישה וכמו כן – מהטיול כולו ומהשיפור המורגש מטיול לטיול נוסף. מאחר וישנו מגוון עצום של אתרי סקי ברחבי העולם לא תמיד קל להחליט בין מגוון האתרים השונים. חשוב לבחור את אתר הסקי המועדף בהתאם ליכולות האישיות וכן בהתאם לאופי החופשה בה אתם מעוניינים.

סינאיה

ניתן לאפיין את גולשי הסקי כאוהבי הרפתקאות שאינם מוותרים על היציבות בתוך המרקם הכללי של החופשות. בעיירה סינאיה למשל, ניתן למצוא את אתר הסקי הזול ביותר. העיירה ממוקמת 120 קילומטר צפונית לבוקרשט ומתאימה במיוחד לגולשים מתחילים שרוצים לרכוש את הניסיון שלהם בגלישה ולהתמקצע. אמנם רמת הגלישה אינה גבוהה כמו בצרפת או באוסטריה, באיטליה או באתרי הסקי הנחשבים אולם מדובר במקום אידיאלי להתחיל בו.

בולגריה

בולגריה מציעה גם היא אתרי נופש וסקי ברמה גבוהה ובמיוחד בהתחשב בקפיצת הרמה שנעשתה בשנים האחרונות באתר. המסלולים הינם אטרקטיביים ומהנים ולא רחוק מהם ניתן לנפוש במלונות האיכותיים ביותר.

קורשבל

דרום מזרח צרפת ממשיכה להוביל עם אתרי הסקי האיכותיים והיוקרתיים ביותר, כשמאחוריה משתרכים הרחק שאר האתרים. לא פחות מ-318 מסלולים מקיפים ויוצרים את אחד מאתרי הסקי האהובים והפופולאריים ביותר בעולם כולו. לא פחות מ-40 אלף מבקרים המגיעים אל העיר מדי יום ביומו בעונת הסקי. בקורשבל תזכו לראות את המפורסמים גולשים, כמו גם את כוכבי הספורט וכל שאר הסלבס. באזור ישנם שמונה בתי מלון שכולם ברמת החמישה כוכבים – פאלאס. לאתרי הסקי עצמם קרובים שני מלונות ברמת החמישה כוכבים.

אלו שמוכנים להתפשר על מלונות חמישה כוכבים "בלבד" ימצאו עשרה מלונות באזורי הסקי ולא מעט מסעדות יוקרה מפנקות הפזורות באזור ומגישות מטעמים מכל טוב.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב