24/11/2020

התגובות המצחיקות של יוטיוב

התגובות המצחיקות של יוטיוב

שינוי רקע מדיניות התגובות ביוטיוב

אנחנו לא יודעים אם שמתם לב, אבל לאחרונה גוגל – אשר רכשה את יוטיוב ב2006 תמורת 1.65 ביליון דולר, החליטה לעשות שינוי מאוד דרסטי (אפשר לומר אפילו קיצוני) במדיניות התגובות שלה.
ההבדל הגדול בין פעם לעכשיו – הוא שבמצב הקודם יוטיוב היה מציג בחלק העליון (ממש מתחת לסרטון) את התגובות הפופולאריות ביותר, אשר קיבלו את מירב הלייקים מהגולשים. מאוד הגיוני, ומאוד כיף.

מה קורה היום ביוטיוב?

ובכן גוגל החליטה לשנות מדיניות בנושא – לא רק שאין יותר את התגובות המובחרות בחלק העליון. היום האתר יוטיוב מציג את התגובה האחרונה של הגולש או התגובה שהאלגוריתם מחליט על דעת עצמו מה יותר רלוונטי להיות מוצג למעלה. ואם זה לא מספיק, אז כבר לא מספיק להיות רשום לג'ימייל (או לכל שירות אחר) בשביל להשאיר תגובה לסרטון. היום אתם מחויבים לפתוח יוזר ברשת החברתית הכושלת – גוגל פלוס.
ואם עדין כל זה לא מספיק, אז כחלק מהרצון העז שלהם לקדם את הפלטפורמה הכושלת – "גוגל פלוס", הם מציגים בתגובות את מה שהמשתמש כתב כאשר שיתף את הסרטון ב"גוגל פלוס" שלו. מה שיוצר מעין תגובה שפשוט לא משתלבת טוב עם שאר התגובות.

סבלם של בעלי הסרטונים

אם יש מישהו שסובל מהשינוי בצורה הקשה ביותר, אלה בעלי הערוצים והסרטונים ביוטיוב;  על כל תגובה חדשה הם מקבלים התראה, כאשר נכנסים לראות את התגובה, אין להם יכולת לראות מי הגיב, לכן צריכים ללחוץ על הכפתור "התגובות האחרונות", כאשר ילחצו, יראו באמת את התגובות החדשות, אך ללא כל יכולת להגיב להם בחזרה ולייצור שיח.

כדאי להבין יותר טוב את כל הבעיות הללו, צפו בסרטון של ג'ונתן פאולה, אשר מציג את כל הבעיות

נוסטלגיה

רק בשביל להמחיש לכם כמה כיף היה לפני שינוי התגובות ביוטיוב, הנה לכם עשרת התגובות המצחיקות ביותר שהיו ביוטיוב. כך זה היה פעם

אופטימוס פריים התקשר

איזה סוג מטבח זה

אם הארי פוטר לא קיים אז מי כתב את הארי פוטר

אפשר לראות הרג אסור לראות ציצים

גמייקנים חושבים שזה דיס איי לייק

דיסטרבד

היורה השמן

זה שהרג את דמבלדור

השיער הפרוע

יותר פשוט להעביר לפורנו

יש מספיק ברזל בשביל לבנות את התאומים

מיקי מנאג מפריעה

משהו לא בסדר עם הסוס

ראה את הסרט במטוס ואנשים עדין יצאו החוצה

רוצה את הגיטרה

אפילו שירים כתבו על השינוי תגובות ביוטיוב

ועוד סרטון מצחיק ביותר שמסביר את כל ההשתלטות של גוגל על חיי האינטרנט שלנו

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב