26/10/2020

השכרת רכב – דברים שחשוב לדעת

השכרת רכב

מתכננים לשכור רכב בקרוב? הנה, לפניכם, כל מה שכדאי וצריך לדעת על השכרת רכבים בארץ, רגע לפני החתימה על חוזה ההשכרה:

שירותי השכרת רכבים – למי זה מתאים

שירותי השכרת רכב בארץ מתאימים לתיירים, המגיעים לטיול קצר או ארוך בארץ, וכמובן גם ללא מעט ישראלים, הזקוקים לרכבים מסיבות שונות. בין אם מדובר בכאלה, שרכבם בתיקון או איננו יכול לעלות על הכביש בשל בעיה זמנית או אפילו בגלל תקלה מורכבת במיוחד, בין אם אלו משפחות ללא רכב, המעוניינות לצאת לטיול קצר ברחבי הארץ, ובין אם אלה סטודנטים שזקוקים לרכב לתקופת זמן קצרה ומבלי שיצטרכו להוציא לא מעט כסף על רכישת רכב חדש, כל אחד יכול להיעזר בשירותי השכרת הרכבים המוצעים כיום בארץ וליהנות מיתרונותיהם הרבים. שירותים אלה יכולים להתאים למי שמעוניין ברכב לסוף שבוע קצר או אפילו למספר חודשים. הם יכולים להתאים למי שרוצה לנסוע מרחקים קצרים בכל יום, או לכאלה, המעוניינים לגמוע מרחקים ארוכים. חשוב להגדיר את הצורך לפני ההשכרה, כדי לאתר את מסלול ההשכרה הכדאי ביותר וגם את המכונית המתאימה.

השכרת רכב - זה בידיים שלכם!

השכרת רכב – זה בידיים שלכם!

התייחסות לחוזה ההשכרה

לאחר שנבחר הרכב המתאים יש לחתום על חוזה השכרת הרכב. לפני החתימה ולפני שעולים על הרכב ויוצאים לנסיעה, חשוב לבחון את החוזה היטב ולהתייחס לכמה נקודות, המצוינות בו. ראשית, יש לבדוק את מועדי מסירת הרכב. חשוב לדעת מראש באיזו שעה יש להחזיר את הרכב לחברת ההשכרה ולהיערך בהתאם. איחור בשעה וביום יאלצו את השוכר לשלם תוספת של תשלום. נקודה נוספת, שגם אותה חשוב לבדוק, היא מה קורה במקרה של גניבת הרכב או במידה וחלילה נגרם לרכב נזק כלשהו. ישנם חוזים הדורשים מהנהג השתתפות עצמית בגובה מסוים במקרים של גניבה או נזק לרכב, בעוד שאחרים אינם דורשים זאת. חשוב לדעת זאת מראש ולפני שחותמים על החוזה. פרט נוסף שגם אליו יש להתייחס לפני החתימה הוא מיכל הדלק. יש לוודא שמדובר ברכב עם מיכל דלק מלא וכמובן יש להקפיד להחזיר אותו לחברת ההשכרה עם מיכל מלא גם כן.

לסיכום

חשוב להקפיד לקרוא את האותיות הקטנות ולהבין היטב את החוזה, ולפני שחותמים עליו. כדאי לבדוק כמה דגמי מכוניות וגם להשוות בין כמה חברות שונות להשכרת רכבים. אם חוזה השכרת הרכב איננו ברור לכם, בקשו הסבר ואל תחתמו לפני שאתם מבינים אותו כהלכה. וכמובן, הקפידו לנסוע בזהירות ולהישמע לכללי הבטיחות! נסיעה טובה.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב