25/11/2020

העבודות המגניבות ביותר העולם

jobcool

כולנו חווינו לפחות פעם אחת בחיינו את תהליך חיפוש העבודה. לחלקנו התהליך הזה הלך בקלות רבה ומצאנו עבודה בתחום אותו אנחנו אוהבים, אך מנגד, רבים אחרים נאלצו להתפשר על עבודה לא מעניינת, העיקר להרוויח כסף. אם תפתחו את מדור הדרושים בעיתון באתר אינטרנט המתעסק במציאת עבודה, תתקלו במגוון רחב של עבודות, מכל תחומי החיים. אך אנחנו מבטיחים לכם שלא תתקלו בעבודות הבאות, הנחשבות לעבודות המגניבות ביותר בעולם.

 

טייסים

יכול להיות שהעבודה הזאת לא נשמעת כמו עובדה כל כך מרתקת, אבל טעות בידכם. אז למה עבודה בטייס כל כך מרתקת? נתחיל מזה שלא כל אחד מתאים להיות טייס המטיס מטוס מלא נוסעים. לטייס ישנה אחריות מאוד גדולה לשלומם של כל הנוסעים במטוס. הוא הדמות האחראית בכל מקום אליו מגיעים. כמו שניתן להבין, היחס בין טייסים לנהגים הוא עצום לטובת הנהגים, דבר המצביע על ייחודיות העבודה כטייס. ישנם סוגים רבים של מטוסים, כמו מטוסים מסחריים, מטוסי ריסוס, מטוסים קלים ועוד רבים. וכפי שניתן להבין, ללא טייס אין טיסה. עוד ועוד, עקב העבודה כטייס, יוצא לטייסים לטייל כמעט בכל רחבי העולם. הם זוכים לראות מקומות שרבים רק חולמים לראות.

טייס, המלך של השמיים. (תמונה: Sousui , אתר: flickr)

 

שומרי איים מוגנים

פעם בכמה שנים, שומעים על הגרלה, שהמנצח בה, יזכה לקבל את עבודת חייו, שומר איים מוגנים. למה זה מרתק? בדרך כלל בהגרלות הללו, מאות אלפי אנשים מנסים את מזלם להתקבל לעבודה הזאת. העבודה דורשת מהשומר לחיות באותו אי מוגן ולשמור עליו. כמובן שהתנאים הם תנאים מעולים, מקבלים משכורת מאוד נכבדה וזוכים לחיות באי בודד, המוקף טבע מדהים. כמובן שאותו זוכה מאושר או מאושרת, צריכים להתנתק מהחיים שלהם היו רגילים ולעבור לגור באותו אי.

 

איים מוגנים. (תמונה: Joan Campderrós-i-Canas , אתר: flickr)

בודקי מגלשות מים

תתארו לכם שאחד הדברים האהובים עליכם ביותר בעולם הוא מגלשות מים ועכשיו תחשבו מה היה קורה אם אתם אלה שהיו צריכים לבחון את אותן מגלשות, לפני ששאר העולם ינסה אותן. אז מה דורשת העבודה הזאת? לא יותר מידי. מטיסים אתכם לכל מיני מדינות בהן יש פארקים המתמחים במגלשות מים והתפקיד שלכם הוא לדרג את אותן מגלשות. בעצם מה שקורה, שאתם אלה שקובעים אם המגלשה היא מספיק מעניינת והאם היא תמשוך קהל גדול אליה. מה אכפת לכם לקבל משכורת על להתגלש במגלשה?

 

מגלשות מים בפארק. (תמונה: Leigh Caldwell , אתר: flickr)

בוחן שינה

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שהלוואי והייתם מקבלים כסף על לישון? אז תדעו שיש דבר כזה. המון חברות בעולם שרוצות לפתח מזרנים או תרופות שונות, מחפשות מעת לעת, בוחני שינה. אז מה דורש התפקיד בעצם? לרוב מתנקים אתכם מן העולם החיצון ושמים אתכם בחדר שיש בו רק מיטה. אתם פשוט צריכים להישאר במיטה כל היום ולישון. במהלך השינה שלכם, אתם מחוברים לכל מיני מכשירים שבודקים את האם השינה שלכם טובה ואיך ניתן לשפר אותה. אז אם אתם אנשים שחייבים להסתובב מידי פעם ולא יכולים לשכב כל היום במיטה, העבודה הזו אינה בשבילכם.

 

לישון כמו תינוק. (תמונה: peasap , אתר: flickr)

מדריכי צניחה

אולי אחת העבודות המאתגרות והמגניבות היותר. מדובר על עבודה שדורשת אדרנלין 24/7. מדריכי צניחה מבצעים בחיים מאות צניחות אם לא אלפים והם פשוט חיים את הריגוש שלעולם לא נגמר. אין כמו הרגשה של להיות תלוי בין שמיים לארץ ולהביט על כל העולם מלמעלה.  מדובר על עבודה כל כך מספקת וברגע שמתחילים אתה קשה להפסיק. אז אם אתם חייבים את הריגוש המטורף הזה בחיים, אולי מדובר על עבודת חלומותיכם.

תלוי בין שמיים לארץ. (תמונה: Oleg Klementiev , אתר: flickr)

 

תמונה ראשית: photologue_np  אתר: flickr.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב