10/08/2020

הסרת קעקועים במחירים זולים

הסרת קעקועים

כיצד מבצעים את ההסרה במחירים משתלמים במיוחד? על כך ועוד במאמר הבא

קעקועים הפכו לנפוצים בכל קנה מידה במרוצת השנים. ועדיין, לא כל אדם המקעקע על גופו, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה, מעוניין שהקעקוע יישאר בו לעולמים. וכאן, שיטות שונות להסרת קעקועים, חלקן יעילות באופן כמעט מקסימלי, נכנסו לתמונה במרוצת השנים. הנקודה החשובה היא שמבחינה כלכלית מדובר בהוצאה שעשויה להיות גבוהה, ולכן חשוב לתת את הדעת על סוגיה משמעותית אחת.

מיקוח, השוואה ומה שביניהם

התחום של הסרת קעקועים בישראל הוא תחום תחרותי לכל הדעות, עם גורמים שונים הפועלים בשדה המשחק. עקב כך, ברור מדוע השוואת מחירים בין מספר חברות, אפילו השוואה בסיסית, עשויה להוות צעד משמעותי בדרך למציאת ההצעה המשתלמת ביותר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שבתחום דוגמת זה המחיר אינו חזות הכל: מומלץ להעדיף חברות אשר בטוחים במקצועיות הטיפול, בניסיון שלהן ובשיטות הטיפול שהן מציעות – אפילו אם הדבר יעלה במקצת את המחיר.

המחיר שמציעות החברות הפועלות בתחום, וזו נקודה משמעותית אחרת, נוטה להיות גבוה מאשר המחיר אליו ניתן להגיע בפועל. במילים אחרות: מיקוח עם החברה המבצעת הוא בגדר אפשרות לגיטימית במיוחד, כאשר בכוחו של צעד זה לחסוך מאות שקלים, אם לא יותר מכך. ניתן בהחלט לחפש אחר מבצעים נקודתיים, המוצעים חדשות לבקרים בתחום.

אופציה אחרת להוזלת המחיר היא ביצוע התהליך עם "שותף" (אדם נוסף שמעוניין לבצע הסרת קעקועים באותה חברה), כאשר אלה שכבר בוחרים בחברה מסוימת יכולים להפנות אליה מכר, בשיטת "חבר מביא חבר", ולקבל הנחה משמעותית.

סדרת טיפולים, או טיפול אחד להסרת כתם הקעקוע?

בחלק הארי של המקרים, על מנת שטיפול להסרתו של הקעקוע יהיה בעל תוצאות מרשימות נדרשת סדרה של טיפולים, כאשר בכל אחד מתמודדים עם גוון אחר של הקעקוע. יש לכך השפעה גם מבחינה כלכלית, שעה שחברות הפועלות בתחום מציעות מחירים משתלמים עבור סדרת טיפולים. למרות שברור שעלות סדרה תהיה גבוהה יותר מאשר טיפול בודד, הרי שכל טיפול מבין הסדרה נוטה להיות זול יותר מאשר המצבים בהם הוא ניתן בנפרד. היות וגם כך היעילות של סדרת טיפולים גבוהה יותר, מומלץ לבחור בסדרה שכזו ולשלם את התשלום בצורה הדרגתית, בהתאם להתקדמות הטיפול.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב