24/11/2020

משחקים: הסוד של מיה

mayasod

הדבר שהפך את הילדות שלנו לשמחה ובלתי נשכחת הם כמובן המשחקים. אך המשחקים כיום שונים בעליל ממגוון המשחקים שהיינו משחקים בדורנו. על מנת לספק לילדים שלנו את המשחקים הטובים והחינוכיים ביותר, צריך להכיר את עולם המשחקים העכשווי וכמובן לבחור את המשחק הטוב ביותר. במאמר זה תוכלו ללמוד אודות אחד המשחקים החדשניים והמדליקים ביותר בשוק כיום, אותו תוכלו להעניק לילדיכם וליהנות משמחתם והתפתחותם של הילדים שלכם דרך משחק זה.

מהו הסוד של מיה?

הסוד של מיה הוא משחק אינטראקטיבי לילדים מבית מט"ח, שניתן לשחק אונליין במחשב האישי וללמוד הרבה. המשחק כולל תכנים חינוכיים כמו: סיפורי תנ"ך, חשבון, אנגלית, קריאה ועוד תכנים הנלמדים בבתי הספר. בנוסף, הילדים יוכלו למצוא במשחק שלל של כיף ועוד הפתעות רבות.

מהו הסוד של הסוד של מיה?

אם אתם שואלים את עצמכם, מהו בעצם הסוד מאחורי המשחק, מהם היתרונות שגורמים לילדים להתאהב בו ולהורים לרכוש אותו עבור ילדיהם, לפניכם כמה סיבות טובות שיתנו לכם את התשובה לשאלתכם:

• משחק חינוכי – בשאר ממשחקי מחשב רבים, מדובר במשחק עם ערך מוסף והוא המסר החינוכי שלו. אתם יכולים להיות בטוחים שהזמן שילדיכם משקיע במשחקי מחשב הוא זמן שמושקע בתהליך למידה מהנה ומועיל וללא כל תוכן שלישי או אלים כפי שניתן למצוא במשחקי מחשב רבים בימינו.

• היכרות עם מחשב – המשחק הסוד של מיה הוא משחק שמתאים לילד בבית הספר היסודי. דרך המשחק הילדים יפתחו גישה אל המחשב וילמדו להפעיל אותו, להכיר את המקלדת והעכבר ולתפעל אותו בצורה עצמאית.

• למידה עצמאית – המשחק מאפשר מידה עצמאית חווייתית, ללא מורים פרטיים ואפילו בלי השגחת הורה. כל ילד יוכל למצוא את החלקים האהובים עליו במשחק וללמוד בצורה עצמאית כל מה שמעניין אותם ומסקרן אותם.

• הפעלה נוחה – ההפעלה של המשחק קלה מאוד ונוחה ביותר גם עבור אנשים שאין להם הרבה ניסיון בהפעלת המחשב. כל ילד יוכל בקלות לנווט במשחק, למצוא דברים מעניינים, ללמוד ולתרגל וכמובן גם ליהנות מהפתעות נעימות.

• מידע להורים – במשחק זה ישנו יתרון חינוכי שמתאים במיוחד להורים אשר רוצים לעקוב אחרי ההתקדמות של ילדיהם, לדעת באיזו רבה הם נמצאים בכל המקצועות, מהן ההצלחות שלהם ומהם הצדדים החלשים שדורשים שיפור. הסוד של מיה מאפשר להורים לקבל מידע מפורט אודות הפעילות של ילדיכם באתר.

• מחיר מצחיק – בסופו של דבר היתרון הגדול של משחק כה איכותי ומהנה הוא המחיר שלו. ניתן לרכוש את המשחק במחיר מצחיק של שלושים שקלים בחודש או לרכוש חבילה שנתית שתחסוך לכם עד מאה שקלים בשנה. במחיר כה נמוך, בהחלט שווה לרכוש את המשחק וליהנות מכל מגוון יתרונותיו.

 

*תמונה ראשית: צילום מסך.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב