23/09/2020

המלצות למתנות שכיף לתת בפסח

מתנות לפסח - whathot

חג הפסח – סיבה מספיק טובה לתת מתנה

מי לא אוהב מתנות? ואין כמו לקבל מתנה סתם ככה בלי סיבה מיוחדת של יום הולדת או יום נישואין. שני החגים המרכזיים שלנו הם כמובן ראש השנה ופסח ובשניהם נהוג לתת מתנה. איך לבחור מתנה לבן או לבת הזוג? למארחת בחג? כל התשובות בהמשך.

מתארחים לסדר? קנו מתנה למארחת

רוב הישראלים מעדיפים לבלות את החג עם האנשים הקרובים והאהובים עליהם. יש כאלו המעדיפים להיות המארחים, ויש את אלו המעדיפים להתארח. אם אתם בצד השני של המשוואה, והוזמנתם לערוך את סדר פסח אצל אחד מהקרובים שלכם, כדאי מאוד שלא תבואו בידיים ריקות. מתנת החג היא הדרך להגיד תודה למארחים שעמלו וטרחו כל כך לכבודכם והמינימום שאפשר לעשות זה להביא מתנה. לא חייבים להוציא הון תועפות, אפילו מתנה סמלית תקבל הערכה מהמארח או מהמארחת. לרוב מתנה כזו תהיה בקבוק יין, כלי מטבח, או קישוט לבית. כמובן שאם התקציב שלכם הוא בלתי מוגבל תוכלו לבחור מתנה גדולה ויקרה יותר. לקראת פסח החנויות נותנות הנחות על מוצרים ויש מבצעים ומסיבוב קצר בקניון תוכלו לצאת עם מתנה מכובדת ויפה.

מתנה לבת הזוג

כאשר נמצאים בזוגיות מעניקים מתנות לבני הזוג, בין אם קטנות יותר ובין אם גדולות יותר כמו בימים חשובים כמו יום הולדת. אם אתם רוצים להראות את אהבתכם לבת הזוג, חשבו על מתנה שתוכלו להעניק לה גם בחג הפסח. לבחור מתנה כזו לא תהיה משימה קשה מדי. לרוב הנשים נוטות להתחדש בבגדים לקראת החג, ולכן תכשיט סמלי יכול להיות אופציה ראויה מאוד. גם בושם ודברי איפור וטיפוח יכולים לבוא בחשבון.

מתנה לילדים

אחת הסיבות שהילדים אוהבים את חג הפסח, מלבד החופש שהם מקבלים מהגנים ומבתי הספר, היא כמובן המתנה שהם מקבלים לאחר שהם מוצאים את האפיקומן. על מנת לא לצאת בהפסדים, חשבו מראש מה הילדים ירצו, בדקו מחירים וכך תגיעו מוכנים כבר עם מתנות לילדים לליל הסדר. זכרו שילדים לא תמיד מחשיבים את המחיר כפונקציה ולכן לא חייבים להוציא סכום כסף רב על מתנות שגם ככה לא יהיו בשימוש לזמן רב מדי.

מתנה אישית

לא כולם יודעים לדחות סיפוקים, ולרוב כאשר אנו רואים דבר שאנו רוצים, לא תמיד נחשוב פעמיים ונקנה אותו. לאלו מכם שהם קצת יותר מחושבים, חג הפסח הוא הזדמנות נפלאה להעניק לעצמכם מתנה קטנה. חשוב על משהו שאתם רוצים, שהרבה זמן רציתם לקנות אבל לא קניתם מפאת המחיר. הרשו לעצמכם להתפנק ובחרו במתנה שתעשה לכם טוב.

 

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב