05/08/2020

המדריך לטיול מושלם בחו"ל

מדריך לחו"ל

טסים לחו"ל? נהדר! כך תיסעו בראש שקט ובלי בעיות וגם – לא תתאכזבו ולא תבזבזו את הזמן היקר בטיול עצמו

הטיול שלכם לחו"ל אמור להיות הבילוי הכי טוב שלכם. אתם מוציאים הרבה כסף על חופשה מושלמת, אבל כדי להפוך אותה למושלמת באמת עליכם לתכנן אותה לפרטי פרטים, כמה שיותר מוקדם. אל תסתמכו על התמצאות במקום עצמו, או על מציאת תעסוקה כשתגיעו. אתם לא רוצים לבזבז זמן יקר בטיול עצמו. תכנון מוקדם של הטיול יהפוך אותו לנהדר ומושלם מכל הבחינות.

איך תתכננו טיול מושלם לחו"ל בצורה הטובה ביותר?

לפני הכול, התאימו את היעדים שלכם בטיול לאורכו. אינו דומה טיול של יומיים לטיול של שבוע ואינו דומה טיול של שבוע לטיול של חודש, וכן הלאה. לכן, גם אם אתם נוסעים למקום עמוס באטרקציות ומקומות שחובה לראות, עליכם לבדוק שאכן הדברים מתאימים למשך הטיול שלכם. במידה ויש יותר מדי אטרקציות ביחס לזמן בו תשהו במקום, עליכם לדרג את המקומות לפי רמת העניין ולהוריד מרשימת הציפיות. קצת מאכזב, אבל עדיף להתאכזב קצת בארץ מאשר בחו"ל. במידה והמצב הפוך, ויש לכם יותר מדי זמן לעומת פעילויות, תוכלו אולי להוסיף מסלולי טיול ונסיעה שלא תכננתם מלכתחילה. כמובן שתצטרכו להתאים את הטיול שלכם גם לפי המשתתפים- אם אתם נוסעים עם ילדים, למשל, הטיול יתנהל באופן מעט שונה מאשר טיול של זוג בלבד. עליכם לשים לב לדברים הללו על מנת שהטיול ייצא לפועל על הצד הטוב ביותר.

חשוב מאוד לתכן את מסלול הטיול שלכם מההתחלה ועד הסוף, כבר בארץ. אתם לא רוצים לשבת ברכב השכור) ולהתווכח אם לנסוע ימינה או שמאלה. כאשר יש מסלול מתוכנן, אין התלבטויות וזמן ההנאה מהאטרקציה והפעילות גדל. במידה ואתם מעוניינים לשכור רכב, מומלץ לעשות זאת כבר מהארץ, על מנת לחסוך בעלויות, אך לפני ששוכרים רכב בחו"ל, מומלץ לברר בנוגע לתחבורה הציבורית במקום אליו אתם טסים. אותו הדבר גם לגבי מלונות- הזמינו מקומות מבעוד מועד לפי המסלול אותו אתם מתכננים. אם אתם שומרי כשרות, כדאי שתבררו מבעוד מועד אילו מאכלים אתם יכולים לאכול במקום אליו אתם נוסעים ואם קיימות מסעדות כשרות. כדאי לרשום אתם שמות המסעדות והכתובות שלהן, למקרה שתרצו להגיע אליהן.

הטיול המושלם שלכם תלוי אך ורק בתכנון מוקדם ונכון. אל תזלזלו בחשיבות הדבר ו… כמובן, תיהנו בחו"ל!

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב