26/10/2020

הלבנת שיניים לכל האוכלוסייה

הלבנת שיניים

מומלץ מאוד לתחזק את השיניים נכונה לאורך כל החיים ולא להניח להן להגיע למצבים גרוע ורק אז לפנות אל עבר הקליניקה של רופא השיניים

אם יש אזור אחד בכל הפנים אשר מושך את מרב תשומת הלב הרי שמדובר באזור הפה והשיניים. למעשה, שיניים יקבעו את הרושם הראשוני של אדם, במיוחד כאשר מדובר בשיניים בעלות מראה שאינו מרנין. אין זה סוד כי גוף האדם הוא מכונה אותה יש לתחזק על בסיס קבוע וזה כולל גם את השיניים, ויש שיאמרו בעיקר אותן. אם המראה או האסתטיות אינם חשובים לאדם, הרי שלבטח כיסו כן חשוב ויש לזכור כי טיפולי שיניים הם יקרים מאוד. 

שיטות הלבנת השיניים

תודות לטכנולוגיה המתפתחת ולקידום המהיר לו אנו עדים בשנים האחרונות, פותחו מספר שיטות עבור הלבנת שיניים אותן כדי להכיר. יחד אם זאת זכרו כי כל אדם ראוי וייבדק אצל רופא שיניים מוסמך ומקצועי טרם התאמת שיטת ההלבנה בעבורו. בין שיטות ההלבנה נמצא טכניקות הלבנה מואצות כגון: הלבנת השיניים בעזרת לייזר (זוהי הטכניקה השכיחה ביותר במחוזותינו ונחשבת ליעילה עד מאוד. משך זמן הטיפול הוא כשעה תמימה והתוצאה היא ברמה גבוהה), שיטה נוספת היא הלבנה בעזרת מאיצים כימים וכמובן הלבנת השיניים באמצעות מנורה. מעבר לשיטות הלבנה אלו ניתן לאתר שיטות נוספות כגון שימוש בסד המותאם אישית לכל מטופל וכך ניתן לבצע את הטיפול בנוחות הבית על ידי שימוש בסד ובג'ל מיוחד.

מדוע כדאי לבצע הלבנה

במהלך השנים, השיניים של בני האדם סופגות את כל המזון אותו צורך האדם והשתייה אותו לוגם הוא. לא מעט אנשים מעשנים ואחרים בעלי גנים המעניקים להם שיניים שנוטות לשנות את צבען. הסיבה לביצוע הלבנה היא אינה סיבה קבועה ולעיתים גם אנשים בעלי שיניים לבנות, יבחרו לבצע זאת על מנת להעניק גוון לבן עוד יותר. מה שכן חשוב לדעת הוא שהשיניים שלנו משנות את צבען בהתאם לאורח החיים ולגנים שירשנו. בכל נקודה בזמן בה החיוך שלנו אינו אותו חיוך מבריק ולבן, ואין זה משנה מה הסיבה, יש לגשת אל רופא השיניים ולדון באפשרויות ההלבנה הקיימות.

לסיכום, על מנת להשוות לשיניים שלכם מראה נעים, יפה ולבן, ניתן לבצע הלבנת שיניים וליהנות מחיוך מלא. עלויות ההלבנה כיום, אינן גבוהות כמו בשנים עברו וניתן לבצען אצל רופא שיניים מוסמך. טרם קביעת התור, הקפידו לוודא כי אכן מי שעתיד לבצע בעבורכם את ההלבנה מוסמך לעשות כן ובאמתחתו לא מעט שיניים אותן הלבין.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב