25/11/2020

הכינו בעצמכם: משקה אנרגיה תוצרת בית

lemon-honey-water

אנו חיים בעולם דינמי ואקטיבי מאוד, הדורש מאיתנו להיות פעילים וממוקדים למשך כל היום. שגרת חיי היום יום בישראל דורשת מאיתנו לקום מוקדם להיות פעילים במשך כל היום וללכת לישון מאוחר. לעתים קרובות, אנו מרגישים תחושת עייפות במשך שגרת יומנו. רבים מאיתנו, משתמשים במשקאות אנרגיה למיניהם, כדי לאגור אנרגיה במהלך היום. לרכוש משקה אנרגיה באחת מחנויות הנוחות או הפיצוציות הפזורות ברחבי הארץ זה דבר קל מאוד, אך אנו לא באמת מכירים את כל המרכיבים שמשקאות האנרגיה הללו מכילים. אז אם זה ככה, למה פשוט לא להכין משקה אנרגיה תוצרת בית שהוא גם טבעי וגם בריא?

משקה אנרגיה טבעי

משקה אנרגיה טבעי. (התמונה באדיבות www.healthyfoodhouse.com)

שילוב של 3 מרכיבים בריאים

משקה האנרגיה הביתי מורכב מ-3 רכיבים: מים, דבש ולימון. 3 מרכיבים אלה הם בסיס לתזונה נכונה ובריאה. כאשר תערבבו יחדיו את 3 המרכיבים הללו, תקבלו משקה אנרגיה טבעי שיעזור לכם לעבור את היום שלכם, ממוקדים ובעלי אנרגיה רבה.

מרכיבים:

200 מ"ל מים

2 כפיות דבש

30 מ"ל של מיץ לימון סחוט טרי

תוספת: פלחי לימון חתוכים בצורת סהר.

אופן ההכנה:

המים צריכים להיות חמים עד לרמה שהדבש יימס בהם. מערבבים את 2 כפיות הדבש במים החמים ומוסיפים את מיץ הלימון הטרי לכוס המשקה. מומלץ להוסיף מספר פלחי לימון חתוכים למשקה.

מדובר במשקה אנרגיה קל מאוד להכנה ומהיר. כל הכנת המשקה לא צריכה לגזול מזמנכם יותר מדקה של הכנה. עכשיו כל מה שנשאר לכם הוא להתרווח על הכיסא שלכם, ללגום מהמשקה ולקבל את האנרגיה שאתם צריכים כדי לעבור את היום ממוקדים ומלאי אנרגיה. ניתן לשתות את המשקה מספר פעמים ביום, אך כמו כל דבר, יש למתן את כמות הצריכה שלו. גם מוצרים בריאים צריך לצרוך בכמות מתאימה. המשקה יכול בקלות לשמש כתחליף למשקאות חמים אחרים כממו תה וקפה ואפילו להחליף משקאות מוגזים אחרים.

משקה אנרגיה טבעי

משקה אנרגיה טבעי. (התמונה באדיבות www.healthyfoodhouse.com)

תראו באיזו קלות אתם יכולים להכין משקה אנרגיה טבעי, שאתם אלה שקובעים את החומרים המרכיבים אותו, לעומת משקאות אנרגיה תעשייתיים, המכילים מספר רב של מרכיבים, שהאמת, אין לנו מושג מה הם. עכשיו רק נשאר לכם ליהנות מהמשקה.

*תמונה ראשית באדיבות Paul Balcerak תחת רישיון CC.

(מקור)

תגיות הכתבה

1 תגובות

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב