25/10/2020

היכון, הכן – שופינג!

קניות באינטרנט - WhatHot

במקום לבזבז שעות ארוכות בקניון, עשו את הקניות שלכם באינטרנט

הקניון הוא אחד ממקומות הבילוי המועדפים על הישראלים. ישראלים רבים פוקדים את הקניונים השונים ברחבי הארץ, בעיקר בתקופת החופש הגדול והחגים. בתקופות אלו, הקניונים הומי אדם והתורים לתאי ההלבשה והקופות ארוכים ומייגעים. אם אתם אוהבים שופינג אך נמאס לכם לעמוד בתור עם עוד אלפי הישראלים שבאים לקנות מתנות בחגים, דעו שיש אלטרנטיבה – שופינג און-ליין באינטנרנט.

בלי תאי מדידה

רוב הנשים בנינו יעידו שאחת החוויות האהובות עליהן היא כמובן – שופינג. אך לרובנו אין תמיד זמן וכוח ללכת לקניון ולכן קניות באינטרנט יכולות להיות אופציה נהדרת. אם בעבר אתרי האופנה המובילים מהם היינו מזמינות בגדים היו כאלה מחוץ לגבולות ישראל, כמו Asos לדוגמא, היום ניתן לראות יותר ויותר חברות ישראליות שלהן אתר אינטרנט לקניית בגדים. בין החנויות הללו ניתן למצוא את- קסטרו, רנואר, טוונטי פור סבן, אך גם חנויות שלהן אין חנויות בפועל כמו – עדיקה, סטייל ריבר ורוקגלאם. בכל אחת מהחנויות מדיניות קנייה והחזרה משלה וכדאי לעיין בכל הפרטים לפני שמבצעים הזמנה.

איפור וטיפוח

תחום נוסף שצובר תאוצה רבה בכל הנוגע לקניות באינטרנט הוא כמובן תחום האיפור והטיפוח. ידוע שבארץ נמכרים מוצרים במחירים גבוהים בהרבה מהמחירים בהם נמכרים בחו"ל, ולכן צרכנים רבים מעדיפים להזמין את המוצרים האהובים עליהם און-ליין. נוסף על כך, קיימות חברות שלא ניתן להשיג מוצרים שלהם בארץ והאופציה היחידה, מלבד כמובן טיסה לחו"ל, היא הזמנה דרך האינטרנט. גם כאן יש הבדלים בין החברות השונות מבחינת מדיניות השליחה וההחזרה. כדאי לקחת בחשבון שמעל 75 דולר תידרשו לשלם מס. אנו ממליצים לכם לבדוק את הנושא לפני ביצוע ההזמנה.

מתנות לחגים

אחד הדברים שהישראלים מתעבים כשזה נוגע לשופינג, הוא כמובן הצורך לקנות מתנות. למי יש כוח לעמוד בתור עם עוד מיליוני ישראלים כדי לקנות מתנה לדודה שמארחת אותנו לארוחת ראש השנה? על מנת למנוע כאבי ראש מיותרים, תוכלו פשוט לבחור מתנות ברחבי האינטרנט בלי צורך להגיע לחנות עצמה. זכרו שעליכם לבצע את ההזמנה מספיק זמן לפני החג או האירוע המדובר, על מנת לוודא שהמשלוח מגיע מספיק בזמן ובצורה שלמה.

אין צורך בעגלה

מלבד הקניונים השונים, גם הסופרים מתמלאים באנשים, בעיקר בימי חמישי ושישי לקראת השבת וכן לפני החגים השונים. על מנת לחסוך לכם כאבי ראש מיותרים וריבים עם שאר הצרכנים שבאים לעשות קניות לקראת ארוחת החג, תוכלו להזמין משלוח באינטרנט ולקבוע את זמן קבלתו. ניתן להזמין משלוח מרמי לוי, שופרסל, מגה, ויקטורי ועוד. כל מה שעליכם לעשות הוא להרכיב את רשימת המוצרים שאתם רוצים ולתאם שליח שיגיע עד לביתכם. כמובן שבמקרה זה לא תוכלו לבחור בעצמכם את טיב ירקות והפירות וכן את תאריכים התפוגה של המוצרים, כך שגם פה כדאי להפעיל שיקול דעת.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב