29/11/2020

הטרנד של 2014 בעולם התיירות: צימרים וחדרים לפי שעה

forent

בשנים האחרונות כבר אי אפשר להתעלם מכך: חדרים וצימרים לפי שעה הולכים וצצים כפטריות לאחר הגשם, וככל הנראה הם כאן בכדי להישאר.

על מה מדובר?

למי שלא מכיר, צימרים לפי שעה הם למעשה צימרים לכל דבר, שבעליכם השכילו לנצל את התקופות החלשות (חודשים שמחוץ לעונה וגם אמצעי שבוע חלשים) על מנת למקסם את הכנסתם. נתונים בתעשיית הצימרים מדברים על 30% תפוסה שנתית ממוצעת – נתון נמוך במיוחד אשר מצביע על ההיצע הגבוה בענף הצימרים.

צימרים לפי שעה, הם בדיוק כפי שניתן להבין – צימרים אשר נהוג להשכיר לפי שעה, ובמקרים מסוימים גם ללילה שלם.

למי זה מיועד?

כפי שבטח כבר הבנתם, מי שמעוניין לשכור חדרים/צימרים על בסיס שעתי, עושה זאת מסיבה מסוימת. עיקר קהל היעד הם זוגות בוגדים המחפשים מקום דיסקרטי ואינטימי על מנת לבצע בו זממם. יחד עם זאת, יש יוצאים מן הכלל וצימרים כאלה יכולים לשמש גם זוגות מן המניין, אשר מחפשים בריחה קצרה מהשגרה, זוגות גייז שנמצאים "בארון" ואין להם מקום אחר להתייחד, או אפילו אנשי עסקים הרוצים לקיים פגישה במקום דיסקרטי, מסיבה כזו או אחרת.

מהם היתרונות של צימרים לפי שעה?

אחד היתרונות הבולטים של צימרים אלו, היא העובדה שניתן לשכור אותם לטווח קצר במיוחד – אפילו לשעה בודדת. זה מאפשר גמישות רבה ולכן גם מחירים אטרקטיביים במיוחד. מעבר לכך, ישנם כמה יתרונות חשובים:

  • דיסקרטיות - רוב המקומות האלה דיסקרטיים לחלוטין, כאשר התשלום מתבצע במרבית המקרים במזומן ואין צורך להשאיר פרטים כמו שם, כרטיס אשראי וכו' – הכל על בסיס מזדמן, והרבה הזמנות וסגירות מתבצעות מהרגע להרגע.
  • זמינות רבה – צימרים או חדרים מסוג זה לרוב יהיו זמינים 24/7, המאפשרים גם לזוגות הספונטניים ביותר להגיע בהתראה קצרה במיוחד.
  • נגישות – כיום, קשה למצוא עיר בישראל שבה לא קיים צימר או חדר להשכרה בפורמט זה או אחר, לכן אירוח מסוג זה הפך בשנים האחרונות לנגיש לכל אחד, הן מבחינת המחירים והן מבחינה גיאוגרפית

בשורה התחתונה, אם אתם ספונטיים, ו/או בא לכם להתארח לטווח קצר של כמה שעות או לילה שלם במחיר אטרקטיבי לכל כיס, בהחלט מומלץ לשקול צימרים לפי שעה באופציה הבאה שלכם.

מידע נוסף תוכלו למצוא כאן. חופשה מהנה!

תמונ ראשית: Editor B cc

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב