25/11/2020

החתונה היקרה ביותר בעולם

החתונה היקרה בהיסטוריה

אם התכוונתם לשבור את השיא ולערוך את החתונה היקרה בעולם והיסטוריה, כדי שתחשבו שוב. החתונה היקרה בהיסטוריה שייכת לבתו של איל הפלדה ההודי, לקשמי מיטאל. הבת וינשה מיטאל התחתנה עם בחיר ליבה, עמיד באהתיה בפריז ב-2004. החתונה עצמה עלתה כ-55 מיליון דולר ונמשכה 6 ימים, סכום בלתי מבוטל יחסית לכל סוג אירוע.

אז על מה בזבזו כל כך הרבה כסף בחתונה הזאת?

בזמן שאנחנו רגילים לקבל הזמנות חתונה סטנדרטיות, הזוג המדובר שלח הזמנות אשר הכילו 20 עמודים של שירה, לוח זמנים של האירוע וכל זה אוחסן בקופסה עשויה מכסף. למען האירוע, הושכרו 12 מטוסים שהטיסו 1000 אורחים מהודו לפריז אשר שהו במלון לה גרנד אינטרקונטיננטל. לשם כך הוזמנו 600 חדרים שעלותם הכוללת הגיעה לכ-2 מיליון דולרים. אורחי החתונה נהנו ממזנון שפעל 24 שעות על ידי 38 שפים מובילים, שהיו אמונים על הכנת 100 סוגי מאכלים שונים. בנוסף, לאורחים הוגשו סוגי יין רבים שעלותם הגיע לכ-1.5 מיליון דולרים. קומת הלובי של המלון, הוסבה למכון יופי שכלל מאפרים ומעצבי שיער רבים. לרשות האורחים עמד צי של מכוניות יוקרה, במידה וירצו להסתובב בפריז, עיר האורות.

חתונה של פעם בחיים. (תמונה: businessinsider.com)

בקטע האמנותי של האירוע, לקחו חלק מהכוכבים הגדולים ביותר של בוליווד כמו איישוורה ראג' ואקשי קומר. גם קיילי מינוג לקחה חלק בהופעות והשמועות גורסות כי היא קיבלה תשלום של 500 אלף דולר להופעה של 30 דקות. אבי הכלה אסר על עיתונאים לצלם את המאורע, אך הוא שכר את שירותיו של צלם הודי מוכר, כדי לתעד את החתונה היקרה ביותר בעולם.

בני הזוג הכירו בזמן לימודיהם במכללה ולקח לבאהתיה שנה וחצי עד שהוא שלף את טבעת האירוסין שעוצבה במיוחד עבור מיטאל. הטבעת שהובילה לחתונה היקרה ביותר בהיסטוריה.

 

*תמונה ראשית Tony Nguyen מאתר: flickr.

תגיות הכתבה

1 תגובות

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב