29/11/2020

החיות המכוערות ביותר בעולם

חיות מכוערות

בעבר נתנו לכם מבט על החיות המוזרות ביותר בעולם והיום ניתן לכם מבט על החיות המכוערות ביותר בעולם. עולם החי מורכב מכל כך הרבה מינים שאנו בכלל לא מכירים ואפילו לא ראינו קמצוץ מכמות החיות שקיימות בעולמנו. ניתן לכתוב כל כך הרבה על החיות השונות בעולם, שאפילו מיליון מחברות לא יספיקו לכך. בכתבה הבאה אנו נתמקד בחיות המכוערות ביותר שנראו מעולם. כמובן שיש עוד מגוון רחב של חיות מכוערות שאפילו אנחנו לא שמענו עליהן וגם לא ראינו אותן. אז בואו נתחיל עם מצעד התמונות המכוערות.

1. חתול ספניקס

היום הסתפרתי אצל הספר. (תמונה: http://he.wikipedia.org)

חלקכם יגיד שמדובר בחתול בעל יופי שלא ניתן לתאר במילים וחלקכם ינסה להסיט את המבט מהיצור הזה, אבל לא יצליח בגלל שלא כל יום אנו רואים חתול כזה. בעלי חתולים מסוג ספניקס יגידו שמדובר בסוג חתולים מיוחד במינו וחמוד, אבל חלקנו יסתכל עליהם בהבעת פנים שמשדרת בחילה. המלצתנו היא שיש להלביש אותם בסוודר כדי שלא נצטרך לראות דברים כאלה.

2. יטי מזרחי

דוב ללא שיער. (תמונה: www.­tenorama.­com)

אם חשבתם שחתול הספניקס מכוער, חכו שתראו מה זה יטי מזרחי. היטי המזרחי התגלה לראשונה בסין בשנת 2010 ואז עשה שמות בגלל הכיעור שלו. גם כיום המדענים לא יודעים איך להסביר את היצור הזה. הוא נראה כמו דוב ללא שיער והדבר האחרון שאתם רוצים זה לפגוש אותו בטיול רגלי באיזה יער חשוך.

3.גואי דאק

נראה כמו איבר מין זכרי. (תמונה: VIUDeepBay , אתר : Flickr)

מדובר על רכיכה ימית, סוג של צדפה, החיה במים המלוחים של צפון אמריקה. כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, הרכיכה הזאת נראה כמו איבר מין גברי. במדינות מסוימות בעולם, הרכיכה הזאת נחשבת כמעדן ומוגשת בצורות שונות על צלחת. אנחנו אומרי לא תודה, אנחנו לא רוצים את זה על הצלחת שלנו.

4. אורנגאוטן

30% פנים ו-70% לחיים. (תמונה: http://wikipedia.org)

רובכם הגדול בטוח מכיר את החיה הזו. מדובר על קוף אינטליגנטי מאוד. כפי שניתן לראות בתמונה, הזכרים למשפחת האונרגאוטנים, מתפאר בלחיים ממש גדולות, גדולות כל כך שהן מהוות את רוב הפרצוף הגדול שלו. אפשר לומר שמדובר בחיה חמודה, אך לצורך התכנסותנו כאן, נתייג אותה כחיה מכוערת וחמודה באותו הזמן.

5. קונדור קליפורני

פעם הייתי נשר. (תמונה: http://www.freerepublic.com)

כעת אנו עוסקים בעוף היבשה הגדול ביותר בצפון ארצות הברית. היינו יכולים בקלות להכניס אותו לרשימת החיות המרשימות ביותר, אבל הוא זה למקום של כבוד ברשימה הנ"ל. מדובר על עוף הנראה מרחוק כמו נשר, אך ככל שמתקרבים אליו, מגלים את פרצופו האמיתי תרתי משמע. גרונו ופרצופו אינם מכוסים באף נוצה ומתהדרים בצבעים דהויים כפי שניתן לראות בתמונה. אז אם כבר אנחנו רוצים לראות עוף מרשים, נחש אותם במדינת ישראל ולא בארצות הברית.

6. חסחוסן צלופחי

כריש כריש, אבל מכוער. (תמונה: http://www.tenorama.com)

עד לרגע זה, גם אני לא שמעתי ולא ראיתי את החיה הזו. אנו לא נתקלים בחיה הזו משום שהיא חיה במעמקי האוקיינוס וישנו רק תיעוד מצולם אחד שלה. בעיקרו מדובר על זן של משפחת הצלופחים עם ושיניים המזכירות את הסרט מלתעות. אם כבר ניתקל באיזו חיה בים, נעדיף להיתקל בווילי מ"לשחרר את ווילי" ולא בחיה המכוערת הזו.

7. למה

רופא שיניים זה לא בשבילי. (תמונה: http://wopico.blogspot.com)

גם אני שואל, למה? למה הייתי צריך לראות את החיה הזו? התמונה למעלה מאוד לא מחמיאה ללמה הזו. גם שיניים עקומות וגם תסרוקת שיכולה להבריח שועלים. הדבר האחרון שאנחנו רוצים זה להיתקל בחיה המכוערת הזו.

8. קוף חוטם

אלוף העולם בהרחה למרחק. (תמונה: http://funkydowntown.com)

מתחרה נוסף ברשימה או גם קוף, כמו האונרגאוטן שהזוכר מעלה. כפי שאתם יכולים לראות, מדובר על קוף עם אף חבל על הזמן. גם קוף החוטם מזווית מבט מסוימת יכול להיראות כחיה חמוד מאוד, אבל מזוויות אחרות, הוא נראה כמו כיעור אחד גדול. הכל תלוי בעיני המתבונן.

9. חולד עירום

גם חולד וגם מכוער. (תמונה: http://au.lifestyle.yahoo.com)

יש לנו מנצח לרשימה הזו. כפי שאתם רואים, מדובר על חולד רגיל לחלוטין. אנחנו מכירים אותו עם יותר שיער מאשר כמו שהוא בתמונה לעיל. למרות שחולד היא חיה מכוערת גם כאשר היא עם שיער, תראו איזה מכוער חולד עירום ללא שיער. מדובר על החיה המכוערת ביותר שאני אישית ראיתי בחיי. משאלה לעתיד, לא לראות חולד עירום לפני שאני יושב לאכול.

 

זו הייתה רשימה קצרה מאוד של החיות המכוערות ביותר בעולם. כמובן שיש עוד המון חיות מכוערות שיכלו להיכנס לרשימה המכובדת הזו, אך בחרתי להתמקד ב-9 החיות הללו. אז להבא תזכרו, אם ראיתם חיה מכוערת בחייכם, בטוח יש חיה יותר מכוערת ממנה.

 

*תמונה ראשית http://www.webcosmoforums.com

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב