10/07/2020

הורות בעידן האינטרנט

mineralwater

הורות – מאז ומתמיד היא נחשבה למשימה של החיים הבוגרים שלנו, וגם למשימה קשה במיוחד… לא רק שעל הורים נופלת מלוא האחריות לעצב את אופיו ואישיותו של הילד ולחנך אותו, אלא שגם בדרך הם אמורים לדאוג לכל צרכיו ולמלא את כל מחסורו

אך בעוד המשימה הראשונה, אינה כספית אלא ברובה עניין של תפיסה אישית ורעיונות של הורים לגבי איך מבהירים לילד מה מותר ומה אסור, מה טוב ומה אינו מקובל, המשימה השנייה היא יקרה הרבה יותר וכרוכה בהוצאות כספיות גבוהות. אם פעם ההורים, המשפחה והחברים ניסו לעזור, הרי שהיום בעידן האינטרנט, ניתן להוזיל את ההוצאות על התינוק הרך באופן משמעותי באמצעות קופונים והנחות שניתן למצוא בשלל אתרים ברחבי האינטרנט.

דעי את זכויותייך – את זכאית לשי ללידה

אחת ההוצאות הכבדות ביותר של הורים לתינוקות רכים תהיה ככל הנראה על חיתולים, מגבונים, ולמי שאינה מסוגלת להניק או מתכוונת להניק- על תחליפי חלב לתינוקות. במרבית בתי היולדות בארץ, בשל הידיעה כי הורים טריים רבים אינם בטוחים כיצד להערך ויתכן שיתפסו לא מוכנים עם הבאת התינוק הביתה, נהוג לתת ליולדת שי שהוא מקבץ של מספר מוצרים של חברות מוצרי תינוקות למניהן. ערכה כזו לרוב תכלול, מספר חיתולים, בקבוק ומוצץ, מגבונים לחים, דוגמית של תמ"ל, ועוד. אך זה לא המקום היחיד בו תוכלי לקבל ערכת יולדת טריה…. בחנויות פארמים רבות, בייחוד אלו השייכות לרשתות חנויות הפארמה, בהצגת תעודת לידה עדכנית בשבועיים הראשונים לאחר הלידה, תהיי זכאית כמו כן לקבל ערכה שכזו שכאמור בשלב הראשון לאחר הלידה יכולה בהחלט לסייע עד שמתייצבים עם כל מה שנחוץ.

כולנו דודות – קבוצות ומועדוני האמהות באינטרנט

עוד תחום שהתפתח מאוד בעניין ההורות ובייחוד זו הטרייה שמגיעה לאחר לידתו של התינוק הראשון, הן שלל קבוצות התמיכה- בעיקר של אמהות ומועדוני אמהות למיניהם המשתפים פעולה עם מגוון חברות ורשתות. באתרים הללו, תוכלי למצוא מידע, לחלוק רגשות וקשיים ולקרוא כתבות אודות הורות, תינוקות וכל מה שבטווח. מדובר במקום בטוח שבו אמהות חולקות זו עם זו חוויות וטיפים. באתרים שבהם מתנהלים גם מועדוני לקוחות של אמהות, תוכלי בזכות החברות באתר ובמועדון לזכות בהטבות ייחודיות בעיקר למוצרים שמיועדים לתינוקות דוגמת חיתולים, הנחות על בגדי תינוקות, הנחות לתמ"לים ועוד. לאמהות ראשונות שאולי נמצאות קצת בהלם ועדיין אינן שוחות ברזי ההורות, מדובר במכרה זהב של מידע ותמיכה נפשית.

הנחות, קופונים, דוגמיות – הכל בהישג יד

עוד יתרון שיש לאינטרנט של ההורות, הוא לא רק מועדוני הלקוחות והתמיכה ההדדית, אלא גם העובדה שהיום כל מותג תינוקות שמכבד עצמו מחזיק אתר אינטרנט מתוחזק למשעי. באתרים אלו, תוכלי להזמין דוגמיות או להוציא באופן חד פעמי קופון הנחה לאחד ממוצרי התינוקות של החברה או לכמה מהם המותנה במילוי טופס פרטים בדר"כ וקבלת מיילים פרסומיים לאחר מכן. נוסף על אלו, שיטוט רנדומלי בין אתרי השוברים למיניהם, יגלה לך כי אלו יכולים להיות לעזר ממשי בכל מה שקשור למוצרים נלווים לתינוקות (בגדים, אמבטיה, מנקי בקבוקים, שטיחי פעילות ועוד..) ולרוב הם יציעו מוצרים אלו בהנחות גדולות ובמשלוח עד הבית, דבר שיכול לסייע בתקופה הראשונה לאחר הלידה, בה אמהות רבות אינן מרבות לצאת מן הבית. עוד הצעה שכדאי לבדוק הם אתרי האינטרנט של רשתות הקניות והפארמה. פעמים רבות, אלו מציעות שוברי הנחה למוצרים מסויימים או לנרשמים למועדון הלקוחות- שוברי הנחה מותאמים אישית לפי המותגים שקונים. כאשר מדובר בקניות קבועות של מוצרים בכמויות גדולות שנזקקים להם כמו חיתולים לדוגמא, זה בהחלט יכול לחסוך לא מעט כסף.

בשורה התחתונה, גידול ילד בימינו עולה לא מעט כסף. אם תחכו להנחות בחנויות שיגיעו, כנראה שתאלצו לחכות לעד. לכן, עצתנו לכן האמהות- עשו מעשה, הכנסו לאינטרנט, הרשמו לאתרים ומועדוני לקוחות, גילשו לאתרי שוברים, נצלו את זכותכן להזמין קופונים או דוגמיות מאתרי חברות המוצרים הגדולות לתינוקות והעיקר- נהלו את התקציב שלכם בצורה נכונה,חכמה וחסכונית.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב