17/12/2017

הובלות קטנות: הגודל כן קובע

hovalot

חג הפסח מתקרב ויחד אתו מגיעה אלינו עונת הניקיונות הגדולה, עונה בה בתים שלמים מקורצפים ומנוקים מן היסוד.

כחלק בלתי נפרד מניקיון הבית, רבים מחליטים לוותר על מכשיר חשמלי או רהיט שאינו נמצא בשימוש ומפרסמים אותו למסירה, בין אם מפה לאוזן במשפחה ובין אם באתרי לוחות כמו יד 2 ואגורה. לכן, לא מן הנמנע שבימים הקרובים אמא שלכם תיצור עמכם קשר, ותציע לכם לאסוף מכונת כביסה תקינה לחלוטין שהדודה מתל אביב החליטה להחליף לדגם משופר יותר.

אבל רגע לפני שאתם מחפשים חבר עם טנדר וכוח בידיים שיסייע לכם בביצוע העברת מכונת הכביסה, ארון הבגדים או כל רהיט אחר שנזרק ויכול בדיוק להתאים עבורכם. רגע לפני שאתם סוחבים ספה בכל רחבי גוש דן רק בכדי לגלות שהספה והרכב ניזוקו במהלך ההעברה, אנו מציעים לכם לשמוע אודות חברות המבצעות שירותי הובלות קטנות בתל אביב, במחירים מצחיקים ההופכים את הסבל שבהובלה עצמית למיותר הרבה יותר ממה שכבר היה.

ספה יכולה להיות ממש כבדה (תמונה: eyewashdesign: A. Golden, אתר: flickr)

מיהו קהל היעד להובלות?

הובלות קטנות הנו שירות המיועד בעיקר לצעירים וסטודנטים, מכיוון שהם אינם מחזיקים ברכוש רב ועוברים מדירה מרוהטת אחת לשנייה בתדירות גבוהה יחסית, ולכן שירותי ההובלה הנדרשים עבורם הנם עבור מספר מועט של חפצים. עם זאת, הובלות קטנות מיועדות גם למבוגרים שאינם מחזיקים רכב ומעוניינים לרכוש רהיט חדש מבלי יכולת לשנע אותו מהחנות בה נרכש, או שעלות ההובלה הקטנה משתלמת מבחינת הזמן אותו היו נדרשים להשקיע במקרה והיו מבצעים את ההובלה בכוחות עצמם.

האם זה משתלם?

עלותה של הובלה קטנה יכול לעלות כמה מאות בודדות של שקלים, כאשר המחיר מושפע מהמרחק בין שני הקצוות, דרכי הגישה לבניין, מעלית או מדרגות, ואופציה לפירוק והרכבה כאשר מדובר על ארון או רהיט גדול אחר. במקרים מסוימים עלותה של הובלה קטנה יכול לעלות על ערכו הכספי של החפץ המובל, ולכן יש לשקול בכובד ראש האם באמת כדאי לי להעביר את אוסף השטיחים של סבא, או את מכונת הכביסה של דודה שולה לעומת האלטרנטיבה שברכישת מכונה חדשה.

לא לכל אחד יש חבר עם טנדר (תמונה: mikecargill , אתר: flickr)

טיפים חשובים לפני היציאה לדרך

ראשית יש לבצע סקר שוק מקיף אודות חברת הובלות, כאשר סקר השוק מתחיל בקבלת המלצות מחברים וקרובים משפחה לגבי חברת הובלות מומלצת. לאחר מכן, יש ליצור קשר עם החברה ולכן הצעת מחיר לביצוע העבודה, חשוב מאד לספק למוביל את כלל האינפורמציה על מנת שיוכל להעניק את התמחור הראשוני הקרוב ביותר לעלות העבודה. בהתאם לסוג התכולה אותה אתם מעבירים, דרשו מהמוביל עותק מפוליסת הביטוח, האם ישנה אחריות מציד על שפר בדלת מכונת הכביסה או סדק בארון הבגדים שהובל אל ביתנו החדש. במידה וניתן לשלב את ההובלה שלכם עם הובלה אחרת המתבצעת באותו היום, יש לבקש מהמוביל הנחה בזכות העובדה שהמוביל בכל מקרה מגיע לאזור ופורק מטען מדירה אחרת.

הובלות קטנות מעניקות שירות ייחודי וספציפי ללקוחות המעוניינים לבצע הובלה של רהיט וציוד חשמלי בודד או מספר מועט של פריטים וארגזים שאינם מצדיקים הגעה של משאית הובלה. הובלות קטנות הוא הפתרון האידאלי לביצוע של הובלה קטנה, הן מבחינת העלות הנמוכה יחסית בהשוואה להחזקת רכב או שכירתו והן מבחינת המאמץ הגופני הנדרש בהובלת חפצים.

תמונה ראשית Shutterstock

שתפו את כתבה Email this to someoneShare on LinkedInShare on StumbleUponPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on Google+Share on Facebook

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב