24/11/2020

הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה

הגלדת חזה טבעית באמצעות שומן עצמי

נשים יקרות – הדבר הבא בחידושים הטכנולוגיים מעולם הכירורגיה האסתטית – הגדלה חזה טבעית באמצעות שומן עצמי. לא כרוך בפרוצדורה ניתוחית, הזרקה של תאי שומן טבעי הנשאבים ישירות מתוך הגוף ישירות אל אזור השדיים ואפילו לא צריך להחדיר חומר זר לגוף. מתאים בעיקר לעיצוב המראה לחזה לא סימטרי ועליה של מידה אחת בנפח.

הסיבות לעבור את התהליך

לפעמים זה פשוט עניין גנטי, כשהחזה מתחיל ליפול. איך מתמודדים עם הזמן והגיל שעושה את שלו? אתן לא הופכות צעירות יותר. לפעמים תחלואות החיים מזמנים לנו פעולות כירורגיות מצילות חיים כמו כריתת שד עקב סרטן השד, שדיים שנפגעו מתאונה אפילו תיקון שתלים בשדיים! שלא לדבר על הריונות והנקות. אז מה בעצם עושים? הפרוצדורה הכירורגית כוללת שני הליכים: שאיבת השומן העודף מאזורים שונים בגוף (בדרך הזו גם נפטרים מעודפי השומן) והזרקת תאי השומן אל רקמת השד במומחיות להבטיח היקלטות מקסימאלית של תאי השומן. ניתן להשתמש בלייזר, ליפותרפיה וגלי רדיו.

הגדלת חזה טבעית – לא לכל אחת

למי זה מתאים? בשביל לעבור הגדלת חזה בשומן עצמי את צריכה שיהיה לך שומן שאפשר לשאוב אותו. ההליך לא מתאים לכל מטרה וצריך להתאים גם למצב הרפואי. לא היינו רוצים להגיע לסיכונים מיותרים שנגרמים עקב בקשות מוגזמות להזרקת כמויות גדולות של שומן לחזה. הגדלת חזה טבעית מתאימה להגדיל עד מידה אחת בלבד, לתיקון פגמים אסתטיים (חוויה מתקנת עבור נשים שעברו ניתוח השתלת סיליקון) ולכן הגדלת משמעותית של החזה תעשה לרוב באמצעות שתלים.

יתרונות וחסרונות –מראה ומגע טבעי  

כמו בכל הליך רפואי יש יתרונות וחסרונות: נתחיל מהדברים החיוביים –  אין תגובה אלרגית לחומר בגלל שלא מזריקים חומרים מלאכותיים זרים לגוף אלא חומר טבעי, שומן, השייך לגופך ולכן תאי השומן הנקלטים בשד מעניקים לחזה את הנפח במקומות הנכונים ואת שומרת על מראה ומגע טבעי. עם סיליקון זה לא אפשר. ללא דליפות, צלקות והתקשות השדיים. השאיבה עצמה גורמת לחיטוב הגוף באזורים אחרים. חסרון בולט הוא מבנה גופך שצריך להיות עגול ולהתאים לשאיבה של לפחות ליטר שומן והפרוצדורה שלוקחת הרבה זמן לשם השגת התוצאות הרצויות. תאי השומן לא מחזיקים מעמד בטווח הרחוק והם נספגים בתוך הגוף ותופעות לווי לעיתים רחוקות של נדידת שומן.

הגדלת חזה טבעית – חילוקי דעות

בהליך שאינו כולל פצעים פתוחים כמו בניתוחי הגדלת חזה קלאסיים יש סיכון קטן לפגיעה בעצבים, כלי הדם ובצינורות להבדיל מניתוח הגדלת חזה עם סיליקון. מצד שני קיים סיכון להתפתחות של זיהום, נמק מרקמת השומנים שהוזרקו, ציסטות והצטלקות של הרקמה. לב המחלוקת נוגעת דווקא לפרוצדורה של הגדלת חזה טבעית ובהשפעתה בקושי שהיא מעלה בגילוי מוקדם של סרטן השד.

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב