25/10/2020

הגאדג'טים שיהפכו את החיים במטבח לפשוטים יותר

kitchen-gadget

נכנסתם למטבח ואתם רוצים להכין משהו לאכול, אבל לא תמיד יש לכם את הזמן להתחיל להשקיע ולבשל כמו שצריך. ישנם המון גאדג'טים שיוצרו על מנת להקל את החיים שלכם במטבח. נכון שרבים יכולים להגיד שהגאדג'טים הללו אינם נחוצים וגם אם יש אותם במטבח בקושי משתמשים בהם, אבל לרבים אחרים הם יכולים לשמש כאביזר חובה בכל מטבח. בנוסף, הגאדג'טים האלו יכולים להוות אחלה של מתנה.

תותח הסושי

תותח תותח

תותח הסושי מתאים בעיקר לאנשי שאוהבים לאכול סושי ולא רוצים להוציא סכומים גדולים על אכילת סושי במסעדות. תותח הסושי הופך את כל תהליך הכנת הסושי לקל מאוד ומהיר. בעזרת הגאדג'ט הזה, הכנת סושי לא הייתה קלה כל כך מעולם.

הזמנה מאמזון.

פורס בננה

פריסה מהירה

מדובר על גאדג'ט שפשוט חוסך לכם זמן. בעזרת הגאדג'ט הזה, ייקח לכם בדיוק 2 שניות כדי לפרוס בננה שלמה למספר פרוסות מושלמות. מדובר על מוצר ממש זול וניתן לרכוש אותו במספר רב של אתרי קניות באינטרנט.

הזמנה מאי ביי.

פורס אבוקדו

אנשים רבים מסתבכים כאשר הם מקלפים ופורסים אבוקדו. לעתים קורה מצב שבזמן הקילוף, אתם מאבדים כמות מכובדת של אבוקדו ולא אוכלים אותה. פורס האבוקדו יעזור לכם למנוע את זה.

הזמנה מאיביי.

מספריים לעשבי תיבול

מספריים כפול 5

הדרך המהירה והקלה ביותר לקצוץ עשבי תיבול. מדובר על מספריים בעלות 5 להבים וכל מה שצריך לעשות זה לגזור את עשבי התיבול. מעולם לא היה קל יותר קצוץ עשבי תיבול לתבשיל או לסלט.

הזמנה מאי ביי.

קלפן תפוחים ותפוחי אדמה

קילוף במהירות הבזק

טוב, כל מי שמקלף תפוח עץ או תפוח אדמה בעזרת סכין, מאבד כמות עצומה מאותו תפוח עץ או אדמה. הגאדג'ט הזה יעזור לכם לאבד ממש מינימום של חומר וגם יקלף לכם את זה במהירות הבזק. ניתן להשתמש בקלפן הזמן לעוד מגוון רחב של פירות וירקות.

הזמנה מאי ביי.

מנקה תותים

הגאדג'ט הבא יעזור לכם להכין תותים למאכל בקלות רבה וללא איבוד של תכולת פרי. נכון שאפשר להשתמש בסכין, אבל עם סכין אתם מאבדים תכולה רבה של פרי. הגאדג'ט הזה לא מתאים למי שאוהב לאכול תותים כמו שאוכלים בסרטים.

הזמנה מאלי אקספרס.

רשת סיליקון לאידוי

חם חם חם

מכירים את זה שאתם מרתיחים ירקות במים ואז אתם רוצים לשפוך את המים מהסיר? אם כן, אז זה הגאדג'ט בשבילכם. אתם פשוט מניחים את הירקות ברשת הסיליקון ומרתיחים את הירקות במים. השליפה המהירה של הרשת וטפטוף המים דרכה יהפכו את חייכם לקלים הרבה יותר.

הזמנה מאי ביי.

 

*תמונה ראשית  The Greenery Nursery מאתר flickr.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב