25/11/2020

האביזרים המיותרים ביותר שהומצאו לאייפון

אביזרים לאייפון

קהל מחזיקי הטלפונים הסלולריים מתחלק ל-2, אלה שמחזיקים באייפון ואלה שמחזיקים טלפונים סלולריים מבוססי אנדרואיד. נכון שיש עוד כמה סוגי טלפונים סלולריים, אבל הם נתח קטן מאוד בשוק. אחד השווקים הגדולים שהתפתח בשנים האחרונות, עם עלייתם של הסמארטפונים הוא שוק האביזרים לאייפון. בכתבה אתמקד בעיקר באביזרים המיותרים ביותר שהומצאו לאייפון ויסלחו לי משתמשי האנדרואיד למיניהם.

טוב, אז כמו שוכלנו יודעים, האייפון עיצב את תרבות הטלפונים הסלולריים בכל העולם. בכל השקה של אייפון חדש, ניתן לראות התקהלות רבה של משתמשי אייפון שונים, שמוכרחים לשים את ידם על הדגם החדש לפני כולם. האייפון במובנים מסוימים, הפך להיות ממש מכה. אנחנו שומרים עליו מכל שמור פן ייגנב, מלבישים אותו בכל מיני אביזרים שונים על מנת למנוע ממנו להישבר ובכל נפילה שלו, נעצרת נשימתנו ואנו מקווים שלא קרה לו כלום. תעשיית האביזרים הסלולריים עושה מיליארדים כל שנה ומתחדשת כל הזמן. אבל כמו אביזרים חיוניים שנועדו לשמור על האייפון שלנו ולהקל על השימוש בו, ישנם המון אביזרים מיותרים שלא מועילים לנו כל כך. חלקם יופיעו ברשימה הבאה:

1. וישר למסך האייפון

אייפון חסין למים. (תמונה: gizmocrazed.com)

האביזר הראשון הוא וישר למסך האייפון. קשה לי להאמין שבאמת מישהו יצר אביזר כזה ואם הוא יצר, אז אנחנו בבעיה גדולה. כפי שכל בעל אייפון יודע, האייפון לו מסתדר עם מים בכלל. נכון, יכול לקרות מצב שהוא נרטב והמשיך לפעול ללא בעיה מיוחדת, אבל אם אתם צריכים וישר למסך שלו כדי להסיט ממנו מים, אתם יכולים להתחיל לחסוך לטלפון סלולרי חדש.

2. מקלדת לאייפון

גם המקלדת נכנסת בכיס? (תמונה: gizmocrazed.com)

אני יכול להבין אם רוכשים מקלדת לאייפד, אבל קשה לי להבין למה לרכוש מקלדת לאייפון. כפי שניתן לראות בתמונה, המקלדת גדולה פי כמה וכמה מאייפון. אם מישהו או מישהי משתמשים באייפון כדי לכתוב ספר או מאמר ארוך, כנראה שהם בחרו בפלטפורמה הלא נכונה. בוודאי שלא צריך מקלדת כדי לכתוב הודעה. אז למה צריך מקלדת בשביל האייפון?

3. בגד לאייפון

להתחיל לדגמן קפוצ'ונים. (תמונה: gizmocrazed.com)

גם ככה יש מגנים לאייפון שמקשים על ההוצאה שלו מהכיס, אז להלביש אותו בקפוצ'ון בטוח לא יקל על ההוצאה. שהאייפון יושב לו בכיס או בתיק, מספיק חם ונעים לו והוא לא צריך עוד שכבות כדי שיהיה לו נוח. האייפון נועד כדי שנעבוד אתו, לא לדגמן בגדים.

4. עדשה לאייפון

לצלם, לצלם, לצלם. (תמונה: gizmocrazed.com)

רוב בעלי האייפון, כמוני, משתמשים באייפון כדי לצלם דברים במהלך היום. בין אם זה הכלב החמוד בסיטואציה משונה או בין אם זה גרפיטי מדהים שראינו על הקיר, אנו משתמשים באייפון כדי להנציח את זה. כפי שכולנו יודעים, האיכות באייפון היא לא האיכות הטובה ביותר לתמונות. מי שרוצה לצלם תמונות איכותיות צריך לקנות מצלמה שמתאימה לכך ולא לצלם באייפון. מושם כך, זה כל כך מיותר לקנות עדשה לאייפון ולצפות לקבל תמונות איכותיות ברמה מקצועית.

5. תיק מיוחד לאייפון

הדרך הקלה לגנוב אייפון. (תמונה: gizmocrazed.com)

הדרך הקלה ביותר להקל על גנבים לגנוב את האייפון שלכם. כייס מקצועי יצליח לגנוב לכם את האייפון מהכיס, אבל למה לעזור לו ולהגיש לו את האייפון שלכם על מגש של כסף. יש מספיק סרטונים באינטרנט שרואים בהם גנבים שגונבים אייפונים מתוך תיקים סגורים, אז לגנוב אייפון מתוך תיק "פתוח" יקל מאוד על העבודה של הגנבים. הדבר היחיד שטוב בדבר הזה הוא שהוא מרחיק את האייפון מאזור המפשעה של הגבר וחוסך קרינה מיותרת שם.

6. כובע לאייפון

אולם קולנוע ליחיד. (תמונה: gizmocrazed.com)

כמה פעמים רציתם לצפות בסרט באייפון או הקליפ כלשהו והתאורה תמיד הפריע לכם? אם אתם מרבים לצפות באייפון בסרטים או סרטונים, זה אולי האביזר המתאים לכם ביותר. קחו אותו לפיקניק או לנסיעה שלכם ברכבת, אבל תזהרו, כי אתם מתנתקים מכל מה שקורה מסביבכם. אולי קצת תאורה תפריע לכם לצפות במה שאתם רוצים באייפון, אבל הכובע הזה יהרוס לכם את החיים קליל.

 

*תמונה ראשית Yutaka Tsutano.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב