25/11/2020

דייטים: ההבדל בין דייט עם "ילד" לדייט עם "גבר"

man-vs-boy

יצאתי לכל כך הרבה דייטים בחיי ולאט לאט למדתי איך להבדיל בין דייט עם ילד לבין דייט עם גבר. הכל התחיל אצלי בשנות ה-20 לחיי. השתחררתי מהצבא ואז התחילו חיי הדייטניג המובחרים שלי. כמו כל אישה, גם אני תמיד קיוויתי להכיר את האביר על הסוס הלבן, שיעניק לי את ההרגשה שזהו זה, מצאתי את אהבת חיי. אבל, כמובן שאצלי זה לא קרה כמו שציפיתי. ניסיתי כל כך הרבה דרכים להכיר גברים, חברות רבות ניסו להכיר לי ידידים שלהן, ביליתי בכל כך הרבה מקומות בילוי כמו פאבים, מסיבות ובתי קפה ואפילו נפלתי וניסיתי גם כמה אתרי היכרויות שונים. אני לא יודעת אם זו רק אני, אבל ברוב הדייטים שלי, נפגשתי עם אנשים שלא בדיוק עמדו בציפיות שלי. אני לא טוענת שאני מלכת היופי, אבל גם לי יש ציפיות מסוימות מגבר.

במהלך תקופת הדייטים שלי, יצא לי לפגוש המון סוגים שונים של גברים. יש את הבחורים הטובים, הבחורים של פעם, השחקנים ועוד המון סוגים שונים. כמו כמעט כל דבר בחיים, ככל שעושים יותר ממשהו מסוים, לומדים איך להבדיל בין טוב לרע. עם הזמן, למדתי איך להבדיל עם הדייט הבא שלי הולך להיות עם "ילד"  – גבר שחושב ומתנהג כמו ילד, או עם "גבר" אחד שחושב ומתנהג כמו גבר. אז ריכזתי מספר הבדלים בין לצאת לדייט עם ילד נגד לצאת לדייט עם גבר.

למצוא את הגבר המושלם (תמונה:  , אתר: flickr)

למצוא את הגבר המושלם (תמונה: Timothy Marsee , אתר: flickr)

1. גבר יודע מה הוא רוצה ופשוט הולך על זה בלי להסס. לילד אולי יהיה רעיון מסוים, אך הוא לא ישקיע את כל מה שצריך בכדי להשיג את זה. הוא ינסה להשיג זאת בדרך הקלה ללא מאמץ מיותר. אפשר לומר שגבר הוא אסרטיבי לעומת ילד שהוא פסיבי.

2.  גבר מחפש אישה בעלת שכל, מישהי שאפשר לדבר אתה והיא לא רק מישהי יפה, הוא מחפש אישה עם ערכים. לעומתו, ילד מחפש בעיקר מישהי "שווה" בכדי להעביר אתה איזה לילה או שניים.

3. גבר מתכנן את החיים שלו, הוא חושב על העתיד הרחוק ולא רק על מה שהולך להיות בלילה. ילד לעומתו, חיי את הרגע. בשבילו מה שיקרה מחר זה רחוק מידי והוא חושב על מה שהולך להיות בלילה, או לאיזו מסיבה הוא יוצא בסופשבוע הקרוב.

4. גבר יודע לזהות אישה אמתית ואז לקחת יוזמה כדי להכיר אותה. ילד לא ידע לזהות אישה אמתית והוא יחשוב לקחת יוזמה, אך יגנוז מהר את הרעיון הזה.

5. גבר הוא מישהו ישר ושיש לו משהו להגיד הוא פשוט יגיד את זה. הוא פועל דרך מעשים ולא דרך דיבורים. ילד מבטיח הבטחות, אך הן לא באמת יוצאות אל הפועל.

6. גבר יודע איך לבלות בטעם טוב ואיך להיות חברתי עם אחרים בלי לקבל תמורה על כך. ילד גם יודע להיות חברתי, אבל זה במסווה של להשיג משהו מכך.

7. גבר יודע איך לזהות אישה טובה וכאשר הוא יזהה אותה, הוא ייתן את כל כולו בשבילה ויתחייב אליה. לעומת זאת, ילד לא ממהר להתחייב למישהי אחת. הוא תמיד יחפש דברים אחרים.

8. גבר הוא מישהו עקבי לעומת ילד שהוא לא עקבי בכלל.

9. גבר מוכן לנהל שיחה, גם כאשר הברים שנאמרים אינם לרוחו. לעומת כך, ילד ינסה להימנע משיחות כאלה ולא יהיה מוכן להקשיב.

10. גבר לא נותן לאגו שלו להוביל אותו. ילד נותן לאגו שלו להוביל אותו.

 

אלה הם 10 הבדלים שגיליתי עם הזמן, בכל מהלך תקופת הדייטים הארוכה בה אני נמצאת. גם אני מאמינה כי זמני יגיע ואני אמצא את האביר על הסוס הלבן שלי. אני יודעת שלפעמים, גם אנחנו מחפשות ילד ולא גבר, אבל בסופו ל דבר, אני מחכה לגבר שיעשה אותי הכי מאושרת בעולם. אני מאמינה שלכל סיר יש מכסה ולעולם אסור להפסיק ולנסות.

 

*תמונה ראשית DoodleDeMoon, אתר flickr.

תגיות הכתבה

2 תגובות

  1. עידו
    להגיב

    זה גבר או האביר על הסוס הלבן שלך שעדיין לא הגיע?

    כדרך אגב רוב הדברים או לפחות חלק גדול ממה שכתבת על "ילד" זה בעצם אדיוט!
    וקשה לי להסכים עם הכל, עם כל הניסיון שלך לצערי (לא הכל) אבל חלק מדברים לא נכונים (ושוב לא הכל!)

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב