24/11/2020

דגשים לבניית אתר מכירות באינטרנט

shutterstock_461355724

בגדים, מוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים, מזון. ברחבי העולם וגם בישראל מתבצעות מדי יום רכישות בחנויות וירטואליות אשר הפכו לאופציה מקובלת בקרב צרכנים רבים. מכאן ניתן לראות עלייה של בניית אתר מכירות הפועל במרחב מקוון.

הבינו את מטרת החנות

בעת בניית אתר מכירות הבינו את מטרת החנות. אמנם מדובר בחנות וירטואלית, אבל היא פועלת במרחב מקוון ולכן יש להקפיד לערוך שלבים הכוללים אפיון ומחקר. בשיתוף עם חברת בניית אתרים חשוב לערוך אפיון של האתר בהתאם למטרות, מוצרים והשירותים השונים. נוסף על כך חשוב מאד לבחון כיצד מתנהל המוצר אשר ברצונכם למכור ולכן כדאי להיכנס לאתרים המתחרים על מנת לבחון את ההתנהלות.

בדקו מהם ביטויי החיפוש הנפוצים ביותר

אתר מכירות מציע ללקוחות שלל מוצרים שונים ומאפשר להם לחפש את המוצרים בדרגות חיפוש שונות. בשלב איפיון האתר יש לבצע מחקר מילות מפתח הבוחן את ביטויי החיפוש הפופולריים ביותר. למחקר זה מספר מטרות- הוא טומן את התשובה להצלחת הנראות באינטרנט ונוסף על כך הוא מסייע בחלוקה של מוצרים שונים לקטגוריות.

חשיבות העיצוב

עיצוב ממשק משתמש גרפי משמעותו האופן בו הגולשים רואים את המוצרים המוצגים בחנות. שלב עיצוב הממשק קשור גם לעיצוב הכללי של החנות ויש לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לשלב הזה ולהכיר את קהל הלקוחות.

רכישה בטוחה

אם בעבר אנשים חששו לבצע קניות באתרי אינטרנט, הרי בשנים האחרונות לפי מחקרים ניתן לראות עלייה גדולה ברכישת מוצרים באינטרנט. ברוב המקרים הרכישות מתבצעות באמצעות השארת פרטי כרטיס האשראי.

שקיפות כלפי קהל הלקוחות

על מנת להצליח במכירת המוצרים השונים חשוב מאד לשכור את שירותיו של קופירייטר מקצועי על מנת לנסח עמוד אודות או מודעה ליצירת קשר עם הגולשים.

הקפדה על תקנון

נוסף על כך, הקפידו על כתיבת תקנון מסודר כזה שהגולשים יהיו חייבים להסכים לתנאים בטרם ביצוע הרכישה.

להעמיד את קהל הלקוחות במרכז

בסופו של יום, חנות וירטואלית דומה לחנות רגילה מבחינת החזון- בעליהם של החנויות מעוניינים להגדיל את היקף המכירות. על מנת לעשות זאת כדאי ללכת לקראת הלקוחות ולהעמיד אותם במרכז באמצעות הענקת מבצעים על המוצרים השונים- מחיר מבצע או מחיר מקורי יסייע לבעלי החנות למשוך את קהל הלקוחות ולאפשר להם לגלות עניין במוצרים השונים.

בניית מועדון לקוחות

דבר נוסף אשר עשוי להגדיל את היקף המכירות ויש להביא בחשבון בעת בניית אתר מכירות הוא בניית מועדון לקוחות. בניית המועדון תאפשר לעמוד בקשר רצוף עם קהל הלקוחות ולהציע להם שורה ארוכה של הנחות או מבצעים שונים. באמצעות ניסוח מודעה שיווקית ניתן להציע לקהל הלקוחות מבצעים או הזמנות להשקות של מוצרים חדשים וכך לגרום להם להרגיש נוח יותר בעת רכישת המוצרים השונים בחנות.

 

 

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב