26/10/2020

גאדג'טים שחובה בכל בית

gadgets

כמה פעמים חשבתם על אביזר מסוים שכל תכליתו היא להפוך את חייכם להרבה יותר קלים? המציאות של ימינו, כל אביזר קטן, יכול להפוך להיות האביזר המדובר ביותר של המחר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של גאדג'טים, שמשפרים את חיינו ללא הכיר. כמובן, שלא חייב להשתמש בהם, אך הם פשוט הופכים את חיינו להרבה יותר קלים. לפי ויקיפדיה, "גאדג'ט הוא מוצר המבוסס על חידוש או פטנט טכנולוגי. גאדג'טים יכולים להיות צעצועים או עזרים".

ברשימה הבאה, נביא לכם את הגאדג'טים, שלדעתנו חובה שיהיו בכל בית. אלה גאדג'טים שבקלות יהפכו את חייכם להרבה הרבה יותר קלים ופשוטים.

כבל מאריך מובנה בתוך השקע

כבל מאריך

כבל מאריך. (תמונה באדיבות dumpaday.com)

כמה פעמים רציתם למקם מוצר חשמלי מסוים והכבל שלו פשוט לא הגיע לאותו מקום? השקע שאתם רואים מעלה הוא שקע ייחודי ביותר. הסוף לשימוש בכבלים מאריכים בתוך הבית. גלגלת בעלת כבל מאריך נמצאת בתוך הקיר ועזרת לחיצה על 2 כפתורים בשקע, אתם יכולים למשוך את השקע החוצה והנה, קיבלתם כבל מאריך של מספר מטרים. עכשיו אתם לא צריכים למקם את המכשיר בצמוד לאותו שקע.

ג'ק הרמה למכונית

ג'ק הרמה למכונית

ג'ק הרמה למכונית. (התמונה באדיבות dumpaday.com)

אין יותר מבאס מלהיתקע עם תקר בגלגל באמצע נסיעה. כולנו מכירים את הפעולה של השימוש בג'ק, להרמה של המכונית. אז שבערת הגאדג'ט הבא, הפעולה הופכת לקלה ביותר. מדובר על בלון, והשימוש בו נעשה על ידי חיבור האגזוז לבלון בעזרת צינור. הגזים שנפלטים מאגזוז הרכב, פשוט מנפחים את אותו בלון והבלון משמש כג'ק הרמה ללא שום מאמץ. החלםת גלגל מעולם לא הייתה פעולה קלה כל כך.

משפך לנוזלים

משפך לנוזלים

משפך לנוזלים. (התמונה באדיבות dumpaday.com)

חיממתם חלב בסיר ואתם רוצים לשפוך אותו בלי ללכלך את השיש או השולחן? הגאדג'ט הבא ידאג לכך. כמה פעמים ניסתם לשפוך נוזל מכלי מסוים ולכלכתם את מה שנמצא מלמטה? בעזרת הגאדג'ט למעלה, זה יהיה הסוף של אותן שלוליות נוזל, שנוצרות כאשר אתם מעבירים נוזל מכלי אחד לכלי אחר.

מטרייה עם טווח ראייה

מטרייה עם טווח ראייה

מטרייה עם טווח ראייה. (התמונה באדיבות dumpaday.com)

כמה פעמים נרטבתם כאשר הלכתם עם מטרייה בגשם? תמיד שיורד גשם, אתם חייבים להרים את המטרייה מעט למעלה, כדי שתוכלו לראות לאן אתם הולכים והיכן אתם צועדים. הגאדג'ט הפשוט הבא, פשוט מקל אליכם כאשר את צועדים בגשם. אולי גם בערת המטרייה הזאת תירטבו, אבל לפחות תראו לאן אתם הולכים.

חיתוך פירות

חיתוך פירות

חיתוך פירות. (התמונה באדיבות dumpaday.com)

אז אתם מארחים כמה אנשים אצלכם בבית ואתם רוצים להציע להם כיבוד. נכון לחתוך מלון או אבטיח זה לא כזה סיפור גדול, אבל מה תגידו אם היינו אומרים לכם, שאתם יכולים לחתוך את הפירות האלה, במהירות הבזק וללא לכלוך מיותר. הגאדג'ט הבא הנ"ל יהפוך את חייכם להרבה יותר קלים כאשר אתם מארחים בביתכם.

לשקול אוכל בקלות

משקל לאוכל

משקל לאוכל. (התמונה באדיבות dumpaday.com)

אין מה לעשות, כדי לשמור על תזונה נכונה, חייבים להשתמש במשקל כדי לשקול את האוכל. כל אחד ואחת שמתעסקים בדיאטות למיניהן, משתמשים במשקל. אם אתם האותם אנשים כאלה, הגאדג'ט הבא הוא בדיוק בשבילכם. מדובר על קרש חיתוך שמובנה בתוכו משקל. אתם גם שוקלים את מה שחתכתם וגם חוסכים זמן. גאדג'ט נפלא למטבח שלכם.

זו הייתה רשימה קצרה של גאדג'טים שבקלות יכולים להקל על חייכם ביום יום. אנו יודעים שיש עוד מלא גאדג'טים נהדרים ופופולריים , שבכיף הייתם רוצים להכניס לחייכם. אם אתם רוצים לספר לנו על איזה גאדג'ט שנתקלתם בו לאחרונה או שאתם משתמשים בו בקביעות, נשמח אם תספרו לנו עליו בתגובות למטה.

*תמונה ראשית באדיבות Andy ברישיון CC.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב