29/11/2020

בחן את עצמך: לאיזו תוכנית ריאליטי כדאי לך ללכת

סלבריטי - whathot

תמיד חלמת להיות טאלנט? תוכל לעשות זאת באמצעות השתתפות באחת מתוכניות הריאליטי

אתה מגדיר את עצמך בתור חובב תוכניות ריאליטי? לא מפספס אף פרק של המירוץ למיליון והאח הגדול? רוצה להיות השורד האחרון על האי? זה הזמן לראות לאיזה ריאליטי אתה מתאים ביותר.

מסביב לעולם ב-80 יום

אין ספק שאחת מתוכניות הריאליטי המושקעות ביותר היא כמובן המירוץ למיליון. בגלל זה בחרנו להתחיל איתה. לתוכנית זאת הולכים בזוגות, כך שקודם כל עלייך לבדוק האם יש מישהו מספיק קרוב אלייך שרוצה להשתתף בתוכנית ריאליטי כזו. בן אדם כזה צריך להיות קרוב מספיק על מנת להיות מסוגל להכיל אותך ואף לסבול אותך במצבים הקיצוניים ביותר בחייך. כמו כן, תוכנית זאת דורשת הרבה סיבולת וכוח רצון כיוון שהמשימות הרבות בה יכולות להיות מאוד מתישות. הבונוס שתקבלו הוא כמובן לראות עולם. החסרון – תעשו זאת מול מצלמות שיתעדו אתכם ברגעים הקשים ויקרינו זאת מול כל עם ישראל.

תיעוד 24/7

אחד הריאליטים הידועים לשמצה הוא כמובן האח הגדול. פה אתם לא צריכים לעשות יותר מדי, מלבד להתחבב על שאר האנשים בבית. רוב המשתתפים בריאליטי הזה הם לא בדיוק האנשים הרגילים שאנו פוגשים ביום יום ולכן אם יש לך איזו שהיא אג'נדה מיוחדת או שאתה מגדיר את עצמך כשונה מהשאר, אתה יכול לנסות את מזלך להתקבל. רק תיקח בחשבון שישיבה בבית אחד למשך 3 חודשים עם עוד כמה אנשים שיכולים להיות מאוד בלתי נסבליים, לא מתאימה לכל אחד. חוץ מזה שהישיבה הממושכת גורמת להשמנה.. אז כדאי לחשוב גם על זה.

ג'ונגלים ומה שמסביב

אם אתם חובבי טיולי שטח ואין לכם בעיה לישון על החול כשיורד עליכם גשם, הישרדות היא הריאליטי בשבילכם. בתוכנית זאת עליכם להיות חזקים ואיתנים מול הטבע ולשרוד גם כשקר, חם ואין מה לאכול. כך שאם אתם מפונקים, זה לא המקום בשבילכם. בנוסף להתמודדות עם הטבע, עליכם לדעת לקרוא אנשים וכן לדעת להתחבר עם האנשים הנכונים, אחרת תמצאו את עצמכם באי המתים, או גרוע מכך, חזרה בבית.

לשיר ולרקוד

אם ריאליטי פולשני אינו בשבילכם, אך אתם יודעים לשיר ולרקוד, תוכלו להשתתף בריאליטי מסוג אחר, כמו דה וויס או אקס פקטור. בתוכניות אלו מחפשים אנשים מוכשרים שיודעים לשיר ולרקוד. זכרו שתוכניות אלו ידרשו מכם הרבה מאוד שעות של חזרות, ימים בלי שינה וכמובן תחרות רבה בינכם לבין שאר המשתתפים. כמו כן, עליכם לדעת שרוב הסיכויים שאחרי שהתוכנית תיגמר אף אחד לא באמת יזכור אתכם, אלא אם כן זכיתם.

 

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב