10/08/2020

איך מפתחים אפליקציה? מרעיון למציאות

איך מפתחים אפליקציה?

יש לכם רעיון לאפליקציה שלדעתכם הוא מעולה ושווה כסף? הרבה אנשים ישתמשו בו? הוא מיוחד מספיק? הקליקו פה להרוויח!

אם כן, אז תהפכו אותו לאפליקציה המושלמת שאתם חולמים עליה. לכו עם הרעיון שלכם עד הסוף כי מי יודע יכול להיות שתצליחו בגדול ותגיעו רחוק בזכות הרעיון שלכם.

אז מה חשוב כשמחליטים לקחת את הרעיון שלכם לשלב הביצוע?

כשמחליטים להפוך את הרעיון והחלום לאפליקציה למציאות צריך סבלנות השקעה כספית ויצירתיות. אבל נתחיל מכך שלא כולנו מפתחים דגולים ולכן נצטרך סביבנו את אנשי המקצוע הכי טובים בתחום הזה שיעזרו לנו ככל האפשר בעיצוב ובבניה של האפליקציה, בהפיכתה קלה לשימוש ותפעול ושתעבוד חלק ללא באגים, כי לא משנה כמה שהרעיון שלכם לאפליקציה יהיה גאוני וטוב, חדשני ומטורף, אם האפליקציה שלכם תקרוס או תעבוד נורא לאט, התגובות יהיו איטיות וחלק מהכפתרים בה יעבדו פעם כן פעם לא אתם בבעיה כי סתם בזבזתם את זמנכם ביצירת אפליקציה והוצאתם דיי הרבה כסף על מוצר כושל ולא טוב ולכן חשוב ואף רצוי וחובה לבצע סקר שוק קטנטן לפני הפיכת הרעיון שלכם למציאות, לחפש חוות דעת על חברות המציעות שירותי פיתוח ועיצוב אפליקציות כדי שנקבל את התוצאה הטובה ביותר ושאתם תצליחו ככל האפשר.

חוץ ממקצועיות צריך גם סבלנות והשקעה כספית

מעבר לאנשי מקצוע תותחים שכמותם תוכלו למצוא רבים צריך לתת להם את השקט והזמן אך לדעת ללחוץ כשצריך ולעקוב אחר העבודה, אם תלחצו ותהיו חסרי סבלנות סביר להניח שהאפליקציה שלכם תצא לאוויר מוקדם מידי מלאת באגים וחסרת אופציות ותשאיר רושם ראשוני רע מאוד וכמו שאתם יודעים, קשה עד בלתי אפשרי לשנות רושם ראשוני ולכ חשוב שכשהיא תצא ותפורסם היא תהיה במצב מוגמר ומושלם ללא תקלות מיותרות ולכן צריך סבלנות בזמן פיתוח האפליקציה, זה תהליך שלוקח זמן ואם נותנים לו את הזמן הרצוי גם סיכוי גבוהה שתצליחו. בנוגע להשקעה כספית היא אינה נמוכה, משום ששוב צריך את אנשי המקצוע החזקים כדי להצליח, להתאים את האפליקציה לגדלי מסך שונים, לשני פלטפורמות שונות כמו אנדרואיד ומערכת ההפעלה ios  של חברת apple וכדי שבכל מכשיר של החברות הללו האפליקציה תרוץ חלק ללא בעיות צריך את הסבלנות וההשקעה הכספית.

לא לתת יותר מידי חופש ושקט עבור אנשי המקצוע

עם כמה שהם מקצועים ואמינים כך באה הרמה בה אתם צריכים לבחון אותם, צריך לתת להם שקט אך לעקוב שלב שלב אחר יצירת האפליקציה שלכם כדי שלא תופתעו בסוף שהיא בכלל לא כמו שחשבתם ורציתם וכסף וזמן הלכו לפך מבלי ששמתם לב, חשוב לעקוב אחר תהליך היצירה שלה מההתחלה ועד הסוף עם המומחים שבחרתם, להתייעץ איתם בכל שלב ולא להתבייש לשאול שאלות כי בסופו של דבר זה המוצר שלכם והאינטרס הכי גדול להצלחת האפליקציה הוא שלכם בלבד.

תגיות הכתבה

שליחת תגובה


2014-כל הזכויות שמורות 2013 © מגזין WhatHot מה שחם באינטרנט
richkid אינטראקטיב